Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Trojdverová šatníková skriňa Bonny - sivá

Výrobca: Vipack
Kód: VP016-2019
Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
929,38 €

Parametre produktu

Výška (cm): 201 cm
Šírka (cm): 147 cm
Hľbka: 58 cm
Farba: biela, sivá
Materiál: mdf doska
Prevedenie: ABS hrana, soft-dovieranie
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: belgický
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Šatníková skriňa Bonny, ideálna do detskej izby dvoch detí

Ak ste napríklad zaobstarali poschodovú posteľ pre dve deti, teda zariaďujete detskú izbu pre dve deti, je potrebné zaobstarať aj priestrannejšiu šatníkovú skriňu. V kolekcii Bonny ponúka belgický výrobca na výber trojdverové prevedenie šatňové skrine v niekoľkých odtieňoch a teraz vám ponúkame skriňu v neutrálnych odtieňoch vhodnú pre dievčatá aj chlapcov. Možno teda umiestniť do väčšiny detských izieb. Kolekcia Bonny ponúka nielen poschodové postele, ale aj detské postele multifunkčné, v ponuke k dispozícii aj menší rozmer šatníkovej skrine, tiež v niekoľkých odtieňoch.

Vnútorné usporiadanie šatňové skrine ilustruje fotografie. Vnútorný priestor je rozdelený na dve časti, jedna s policami a druhá s šatníkovou tyčou pod hornou policou. Organizácia oblečenia bude veľmi jednoduchá. Šatníková skriňa vás poteší tiež vysokou kvalitou, ktorá je daná aj materiálom mdf dosky. Poteší tiež jednoduchá montáž.


VP company
"Fine furniture for young people", týmto mottom sa belgická spoločnosť riadi. Kvalitný nábytok pre malé deti a študentov. Spoločnosť VP je rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou datujúcou sa od roku 1952. Belgický výrobca dodáva nábytok vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a ponúka nábytok s certifikáciou, plne rešpektujúci normy Európskej únie pre bezpečnosť vašich detí.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte