Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Trojdverová šatníková skriňa Bonny - tyrkysová

Výrobca: Vipack
Kód: VP014-2019
Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
929,38 €

Parametre produktu

Výška (cm): 201 cm
Šírka (cm): 147 cm
Hľbka: 58 cm
Farba: biela, tyrkysová
Materiál: mdf doska
Prevedenie: ABS hrana, soft-dovieranie
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: belgický
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Priestranná šatníková skriňa Bonny do detskej izby

Trojdverová šatníková skriňa je ideálnym riešením do detskej izby dvoch detí a tiež sa ponúka k poschodovej posteli Bonny v rovnakom farebnom ladení, teda spojenie bieleho odtieňa s tyrkysovým. Keď kupujete pre svoje dve deti poschodovú posteľ, potom klasická skriňa dvojkrídlová by nestačila. Preto výrobcovia nábytku skôr u poschodových postelí ponúkajú priestrannejšie skrine. Šatníková skriňa od belgického výrobcu vás prekvapí tiež kvalitou. Materiálom pre výrobu skrine sa stala mdf doska, povrchová úprava nástrekom. Celkový dizajn pôsobí veľmi moderne.

Vnútorné usporiadanie posúdite najlepšie na ilustračnej fotografii a je veľmi členité, ponúka všetko potrebné pre organizáciu oblečenia. Ako police, tak šatníkovú tyč. Šuplíky sú vhodné pre drobné oblečenie, napríklad ponožky. V bielo tyrkysovom prevedení je možné v kolekcii Bonny zaobstarať tiež multifunkčnú detskú posteľ, alebo ako sme už spomenuli poschodovú posteľ pre tri deti. Vďaka kvalite vás čaká tiež jednoduchá montáž.


VP company
"Fine furniture for young people", týmto mottom sa belgická spoločnosť riadi. Kvalitný nábytok pre malé deti a študentov. Spoločnosť VP je rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou datujúcou sa od roku 1952. Belgický výrobca dodáva nábytok vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a ponúka nábytok s certifikáciou, plne rešpektujúci normy Európskej únie pre bezpečnosť vašich detí.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte