Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Vysoký policový regál s dvierkami Single - dub molina

Výrobca: Trasman
Kód: TRS070-2019
nedostupné
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
291,71 €

Parametre produktu

Výška (cm): 223 cm
Šírka (cm): 52 cm
Hľbka: 25 cm
Farba: dub molina
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: španielsko
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Praktický vysoký regál ako doplnenie úložných priestorov v detskej izbe

Zariadiť detskú izbu tak, aby všetko malo svoje stabilné miesto a hlavne aby to miesto bolo k dispozícii je dnes našťastie veľmi jednoduché. Ponuka najrôznejšieho doplnkové nábytku je široká a tak vy môžete kombinovať, rôzne zostavovať a vymýšľať, ako priestor detí čo najlepšie a najefektívnejšie zariadiť. Regál v imitácii dreva dub, konkrétne dub molina, odtieň s nádychom sivej, možno využiť hneď niekoľkými spôsobmi. Samozrejme môžete regál umiestniť ako samostatný diel. Ale regál ešte má dva spôsoby, ako možno využiť. Môže byť súčasť písacieho stola, kedy tvorí zakončenie stola z jednej jeho strany, alebo môže byť regál tiež zakončením šatníkovej skrine.

V každom prípade sa jedná o bytový doplnok, ktorý v interiéri detskej izby rozhodne nájde uplatnenie. Navyše jeho obstarávacia cena je veľmi nízka a služba, ktorú vám preukáže veľká. Vďaka kvalitnému spracovaniu vás čaká tiež jednoduchá montáž.

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Poschodové postele všeobecne z ponuky španielskeho výrobcu sa stali tými najobľúbenejšími v našej exkluzívnej ponuke. Sme preto veľmi radi, že práve na našich stránkach vám môžeme tento nádherný tovar a predovšetkým tiež kvalitný ponúknuť. Popularita španielskeho nábytku spočíva v jednoduchosti, efektivite a širokej ponuke odtieňov.


Trasman
Španielsky výrobca patrí k tým, ktorí sa sústredia predovšetkým na moderný dizajn, ktorý je navrhnutý podľa zásad ergonómie bývania. Jeho rukopis je ľahko rozpoznateľný, dizajn je veľmi pestrý, rovnako ako široká škála odtieňov na výber. Tradícia výrobcu dlhodobá a je rozhodne vďaka dlhoročným skúsenostiam zárukou tej najvyššej kvality. Detský nábytok španielskeho výrobcu je veľmi praktický a ohľaduplný k rozmerom miestnosti, je tak vhodný rovnako do malých interiérov.

Alternatívny tovar

Skladom Skladom
30%
Závesná polica do detskej izby B - dub

Závesná polica do detskej izby B - dub

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
112,33 €
78,63 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte