Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská posteľ s písacím stolom Bonny BOHS91-09

Výrobca: Vipack
Kód: VP0027-2014
Hľadáte bezpečné riešenie pre vaše dieťa? Detská posteľ so zábranou a zaoblenými hranami nie sú jedinými atribúty belgického výrobcu.
Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Jednoduchá montáž

Sami si všetko jednoducho zostavíte podľa priloženého návodu, ktorý si môžete prezrieť ešte pred kúpou.
Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
1 350,05 €

Parametre produktu

Výška (cm): 119 cm
Dľžka (cm): 207 cm
Hľbka: 98 cm
Nosnosť: 120 kg
Hmotnosť: 107 kg
Počet balíkov: 4 ks
Priestor na spanie: 90 x 200 cm
Farba: bielo-sivá
Cena postele: s roštom, bez matraca
Materiál: mdf doska
Prevedenie: zábrana, guľaté hrany
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: belgický
Dopravné: zadarmo
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Detská posteľ so zábranou a zaoblenými hranami je určite bezpečná

Ak u vyvýšených postelí pre deti uprednostňujete zábranu pozdĺž lôžka, belgický výrobca predstavuje, na stránkach nábytok Aldo, hneď niekoľko dostupných designov. A detská posteľ s písacím stolom, komodou a policami je určite jedným z mnohých bezpečných designov. Navyše sú hrany postele ešte zaoblené, zaobstaraním detské postele z kolekcie Bonny tak zabezpečíte pre svoje dieťa to najlepšie. Písací stôl je možné vysunúť a v prípade potreby zase zasunúť, pod lôžkom je komoda a polica a to všetko je za dostupnú cenu vo vysokej kvalite doložené certifikátmi. Detskú posteľ si môžete vybrať z celej rady ďalších odtieňov. Rovnako ako v kolekcii Bonny nájdete celý rad ďalších designov detských postelí. Nechýba klasická detská posteľ so zásuvkami, alebo pre dve deti poschodová posteľ s písacím stolom či iné riešenie detské postele s písacím stolom.


Belgický výrobca zvolil ako materiál mdf dosky hrúbky až 36 mm, hrany sú zaoblené, čo spoločne so zábranou prispieva už k spomínanej bezpečnosti vášho dieťaťa. Dodanie postele v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zadarmo po celej republike.

 

Zariaďujeme rozmerovo malú detskú izbu

Multifunkčný dizajn detskej postele je v malom interiéri detskej izby určite riešením. Dizajn, ktorý využije bezozbytku priestor pod lôžkom, vrátane možného umiestnenia písacieho stola na pojazdoch. A ak práve zariaďujete detskú izbu, musíte venovať pozornosť predovšetkým tomu, či je nábytok bezpečný a kvalitný. Nepodceňujte ani výber matraca, ktorých ponuku u nás tiež nájdete. Matrac musí tak kvalitný, aby ste zachovali samotnú kvalitu postele. Detská posteľ Bonny bezpečná je. Zásadnými prvkami pre bezpečnosť vašej ratolesti je zábrana pozdĺž celého horného lôžka, guľaté hrany a zdravotná nezávadnosť.Prečo je detská posteľ Bonny toľko obľúbená? Pomer, kvalita, cena a bezpečnosť je vyvážená, posteľ môžeme označiť ako produkt, ktorý vám radi odporučíme. Ponuka toľko obľúbeného spojenia bielej s pastelovou je od belgického výrobcu naozaj široká.

 

VP company
"Fine furniture for young people", týmto mottom sa belgická spoločnosť riadi. Kvalitný nábytok pre malé deti a študentov. Spoločnosť VP je rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou datujúca sa od roku 1952. Belgický výrobca dodáva nábytok vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a ponúka nábytok s certifikáciou, plne rešpektujúci normy Európskej únie pre bezpečnosť vašich detí.

Alternatívny tovar

Detská posteľ s písacím stolom Bonny BOHS91-07

Detská posteľ s písacím stolom Bonny BOHS91-07

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 350,05 €
Detská posteľ s písacím stolom Bonny BOHS91-11

Detská posteľ s písacím stolom Bonny BOHS91-11

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 350,05 €
Detská posteľ s písacím stolom Bonny BOHS91-94

Detská posteľ s písacím stolom Bonny BOHS91-94

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 350,05 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte