Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Dizajnová komoda Marius

Výrobca: Gaut
Kód: GA00307-2020
  • komoda z kolekcie nábytku pre bábätko
  • komodu môžete kúpiť rovnako s prebaľovacím pultom
  • výška 87 cm, šírka 88 cm, hĺbka 45 cm
  • kvalitná mdf doska a laminát, ABS hrany, certifikovaný nábytok

nedostupné
314,20 €

Parametre produktu

Výška (cm): 87 cm
Šírka (cm): 88 cm
Hľbka: 45 cm
Farba: dub sivý - biela
Materiál: mdf doska, laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: ABS hrana
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Detská komoda nielen pre bábätko, ale aj predškoláka, či školáka

Komoda je síce z ponuky kolekcie určenej pre vybavenie izby bábätká a vďaka rozkladacie postieľke tiež predškoláka, ale ak sa vám páči, môžete ju zaobstarať kdekoľvek. Respektíve aj do izby školáka, či študenta, predovšetkým potom pre veľmi elegantný dizajn. Dnešným trendom nábytku pre bábätká je triezvy, elegantný dizajn bez detských motívov, tie je lepšie zabezpečiť pomocou dekorácií a doplnkov, rozhodne je to lacnejšie riešenie, ako v danom veku dieťaťa meniť celý nábytok. V kolekcii nájdete k dispozícii aj komodu s prebaľovacím pultom, ktorý možno až bábätko plienkam odrastie veľmi ľahko odstrániť a komodu používať tak, ako vám ju teraz predstavujeme.

Kolekcia Marius od francúzskeho výrobcu značky Galipette, práve ponúka tento triezvy tón, nábytok v podstate ako pre nás dospelých. Na ilustračných fotografiách však môžete vidieť, ako pekne tento nábytok, v našom prípade komoda, vyzerá v izbe bábätká i predškoláka. Naviac vám ponúkame veľmi kvalitnú, certifikovanú komodu.

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 2 do 4 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie, od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie, nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše, pre vás ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie čaro v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie, je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail. Výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte