Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský stôl Craft - svetlý dub

Výrobca: PRS
Kód: PRS0165-2018
nedostupné
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
219,58 €

Parametre produktu

Farba: svetlý dub, svetlý jaseň
Výška (cm): 78 cm
Šírka (cm): 90 cm
Dľžka (cm): 180 cm
Hmotnosť: 47 kg
Počet balíkov: 2 ks
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo
Povrchová úprava: lakováním

Návod na montáž

Moderný jedálenský stôl s rustikálnymi prvkami

Hľadáte rustikálny jedálenský stôl, ktorý by bol vhodný aj do menšieho interiéru? Práve ste našli a to z kolekcie Craft od francúzskeho výrobcu. Kolekcia ponúka rustikálny nábytok, ale v minimalistickom poňatí tak, aby tu bola absencia mohutnosti, ktorá je toľko typická práve pre "rustikál". A myslíme si, že zámer francúzsky výrobca splnil. Okrem jedálenského stola si tak môžete kúpiť aj vitrínu v menších rozmeroch, alebo aj ďalšie diely nábytku napríklad do obývacej izby.

Jedálenský stôl je veľmi jednoduchý, napriek tomu evokuje náznak rustikálneho dizajnu. Predovšetkým potom v spojení s ďalšími dielmi z tejto kolekcie. Oproti klasickým rustikálnym dizajnom z drahého masívneho dreva je tu aj obstarávacia cena ďaleko príjemnejšia. Materiálom pre výrobu sa stala laminátová doska a tak je tu nutná montáž, ktorá je v prípade jedálenského stola veľmi jednoduchá.


Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Viac z kolekcie

Rustikálny nábytok - kolekcia Craft

Prejsť do kolekcie
Aldo býva s vami, buďme v kontakte