Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Jedálenský stôl Travis v industriálnom dizajne

Výrobca: PRS
Kód: PRS0018-2022
  • výška 78,6 cm, šírka 224 cm, hĺbka 93 cm
  • dané rozmery bez možnosti rozkladu
  • jedálenský stôl, pre šesť osôb
  • unikátny dizajn, elegantné odtiene

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Jednoduchá montáž

Sami si všetko jednoducho zostavíte podľa priloženého návodu, ktorý si môžete prezrieť ešte pred kúpou.
Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
442,29 €
353,83 €
-20%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 442,29 €

Parametre produktu

Výška (cm): 78,6 cm
Šírka (cm): 223,9 cm
Hľbka: 93 cm
Hmotnosť: 57 kg
Počet balíkov: 2 ks
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Farba: tmavo sivá, dub antik patina
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Jedálenský stôl, ktorý bude originálnym prvkom, v každej jedálni

Hovorí sa, že stredobodom spálne, je posteľ a za nás, je stredobodom jedálne zasa jedálenský stôl. Ich ponuka, je rozdelená v podstate na našich stránkach, do dvoch základných skupín. Jedálenské stoly klasické, ktoré majú rozmery dané a nemožno ich meniť a rozkladacie jedálenské stoly, ktoré môžete ešte v prípade potreby rozložiť, na väčšiu veľkosť.

V prípade, že vám stačí jedálenský stôl, pre šesť osôb, radi vám teraz predstavíme unikátny design jedálenského stola Travis, od francúzskeho výrobcu. Jedálenský stôl, ktorý nielen pôsobí, ale je aj mohutný a vo väčšom interiéri jedálne, bude pôsobiť veľmi elegantne. Francúzsky výrobca sa nechal pri voľbe odtieňov inšpirovať industriálnym dizajnom a kontrastné prepojenie odtieňov, je veľmi vydarené. Jedálenský stôl, pre komfortné stolovanie, až šiestich osôb, jedálenský stôl, ktorý rozhodne váš interiér jedálne spríjemní. Spojenie tmavo sivého odtieňa a imitácie dreva dub, pôsobí veľmi noblesne. Jedálenský stôl Travis, patrí v našej ponuke k jedným z najviac elegantných záležitostí.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou. Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte