0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Komoda Quadra H68164

Výrobca: Gaut
Kód: GA005
367,68 €
Predpokládaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Výška: 115 cm
Šírka: 87 cm
Hľbka: 45 cm
Materiál: mdf doska, lamino
Spôsob dodania: v demonte
Farba: sv. orech-sv. hnedá
Výrobca: francúzsky
Záruka: 36 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Certifikovaný nábytok do spálne, komoda Quadra H68164 

K tradičným dielom vybavenia interiéru spální patrí už dlhú dobu komody v najrôznejších podobách. Slúži na uloženie drobného šatstva a sú veľmi praktické. Snáď práve preto patrí k veľmi často hľadaným dielom nábytku do spálne. Komoda Quadra vás možno hneď na prvý pohľad upúta netradičnými rozmermi a netradičným rozdelením dvoch odtieňov. A taký bol zámer výrobcu, aby nábytok pôsobil moderne, tak trochu netradične. Ale to, čo na prvý pohľad nemôžete vidieť, je kvalita.

 

Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu a precízne spracovanie. Kvality dosahuje aj použitým materiálom, ktorým je mdf doska so zakončením hrán abs systémom. To všetko navyše dokladá niekoľkými certifikáty a akostnou značkou Gami.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotnú nezávadnosť

 

Komoda v interiéri spálne Quadra 

Komoda na fotografii je zásuvková, kedy každá zo štyroch zásuviek je opticky akoby rozdelená na dve časti. Nie je tomu tak, rozdelenie je iba vďaka kombinácii odtieňov svetlého orecha a svetlohnedej farby. Toto delenie však pôsobí veľmi efektne a sprevádza všetky diely kolekcie nábytku do spálne Quadra. A z ktorých dielov vôbec môžete vyberať?- Manželská posteľ
- Manželská posteľ Quadra s praktickým nadstavcom
- Šatňové skrine (vybrať si môžete z dvoch prevedení)
- Spálňa Quadra (kde si môžete vybrať aj ďalšie diely)Pre našich zákazníkov ponúkame dopravu zadarmo po celej republike a to ako na jeden samostatný diel, tak aj celú spálňu.

 

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

   Francouzský nábytek vysoké kvality 

       

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternatívne tovary

Komoda Brooklyn H52.165

Komoda Brooklyn H52.165

Predpokládaný termín:
3 - 4 týždňov
217,71 €
Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.