Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Komoda s tromi zásuvkami Massa

Výrobca: Kupa
Kód: KP0106-2019
nedostupné
252,36 €

Parametre produktu

Farba: biela, sivá, orech
Výška (cm): 85 cm
Šírka (cm): 80 cm
Hľbka: 45 cm
Materiál: mdf doska
Prevedenie: soft-dovieranie zásuviek
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Praktická komoda do detskej izby, alebo do študentskej izby dospievajúceho chlapca

Pre doplnenie úložných priestorov v interiéri detí je ideálnym dielom nábytku komoda. Prevažne potom výrobcovia navrhujú do detskej izby komodu so šuplíkmi a nejakým otvoreným priestorom pod hornou doskou, tak, ako to tiež ponúka komoda z kolekcie Massa. Komoda je najčastejšie využívaná na drobné ošatenie, alebo hračky. Ponuka komôd sa rôzní najviac typom delenie úložných priestorov, ale ako sme uviedli, do interiéru detí je to najčastejšie delenie na tri šuplíky.

Čo vás však môže presvedčiť pre obstaranie komody práve z tejto kolekcii, je jej kvalita. Materiálom pre výrobu sa stala MDF doska, samozrejmosťou je soft systém, pomalé zatváranie šuplíkov. Komada tiež patrí k dielam nábytku, ktoré sú veľmi nadčasové a trendy, za čo hovoria predovšetkým odtiene, v ktorých bola navrhnutá. A práve vďaka kombinácií odtieňov je komoda za nás ako predajca vhodnejšia pre vybavenie detskej izby chlapca, alebo študentskej izby dospievajúcich chlapcov. Pre chlapcov je vhodnejší nábytok v tmavšom odtieni a jednoduchých líniách, čo kolekcia Massa bezo zvyšku spĺňa. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu, ktorá je vďaka vysokej kvalite veľmi jednoduchá.


Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku a štáty východnej Európy

Detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho, francúzskeho a teraz aj tureckého výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach, ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.

Viac z kolekcie

Nábytok do študentskej izby - kolekcia Massa

Prejsť do kolekcie
Aldo býva s vami, buďme v kontakte