Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Komoda v industriálnom dizajne Jules

Výrobca: PRS-Delay
Kód: PRS00219-2022
  • šírka komody až 218 cm, vyžaduje veľký priestor
  • materiál, laminátová doska
  • ponuka ďalších dielov v identickom dizajne
  • francúzsky výrobca nábytku

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Jednoduchá montáž

Sami si všetko jednoducho zostavíte podľa priloženého návodu, ktorý si môžete prezrieť ešte pred kúpou.
Predpokladané doručenie k vám do 8 týždňov
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
551,14 €

Parametre produktu

Výška (cm): 86,7 cm
Šírka (cm): 218 cm
Hľbka: 50 cm
Hmotnosť: 79 kg
Počet balíkov: 3 ks
Farba: dub sivý, čierna
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Prevedenie: zažehlené hrany
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Priestranná aj elegantná, komoda do obývacej izby aj jedálne

Skladba dielov v kolekcii Jules, od francúzskeho výrobcu, taktiež vybavenie, pre jedáleň aj obývaciu izbu zodpovedá. Okrem komody si môžete vybrať všetko, na zostavenie, či povedzme vybavenie týchto dvoch interiérov. Páči sa nám nielen mohutnosť dizajnu, ale aj elegantné spojenie odtieňov sivého duba v imitácii s čiernou. Komoda už aj s ohľadom na vlastné rozmery, ponúka veľký úložný priestor a dosahuje viac ako dvoch metrov. Odporúčame tak pred jej zaobstaraním interiér dobre premerať, či aj u vás doma môže byť jej miesto. Ako predajcovia nábytku, ktorí sa venujú designu už druhé desaťročie, by sme túto komodu skôr odporučili do väčšieho interiéru. Nielen s ohľadom na jej rozmery, ale aj špecifický dizajn, ktorého krása vynikne skôr vo väčšej miestnosti. Francúzsky výrobca zvolil pre komodu materiál, laminátové dosky.

Výhradné zastúpenie nábytku Aldo a jeho výhody

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajcovia nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí, bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie, pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

Alternatívny tovar

Komoda Trend shade III

Komoda Trend shade III

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
704,05 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte