0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Lacná spálňa Evo 3778 III

Výrobca: PRS
Kód: PRS00206-2014
Predpokládaný termín:
nedostupné
Zásuvka pod posteľ: set 2 kusov - 94x18,8x50,7 cm
58,04 €
Nočný stolík: 43,9x34,5x33
33,85 €
Komoda: 79,7x87,7x43,8
101,59 €
Šatníková skriňa: 139x196,7x52,1
229,81 €
Posteľ: 147,2x193,6x71,5 cm
138,64 €

Parametre produktu

Priestor na spanie: 140x190 cm
Cena postele: s roštom, bez matrace
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Farba: orech sivý
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Zostavujeme spálňu na mieru s francúzskym výrobcom

Zariaďujete novú, alebo po rokoch chcete novú spálňu? Čo do nej vlastne dať? Áno posteľ, tá je viac než na mieste, ale čo ďalej? Dovoľte nám, predstaviť možnosti kolekcie nábytku do spálne Evo, ktorú na náš portál Nábytok Aldo, prináša francúzsky výrobca. Radi by sme vám práve túto kolekciu odporučili. Určite sa pýtate prečo.

 

Príjemný dizajn v ponuke mnohých samostatných dielov, ktoré rieši malé aj veľké miestnosti určené pre zariadenie spálne, povestná kvalita francúzskeho výrobcu a v neposlednom rade cena, ktorá je s ohľadom na prepracovaný dizajn viac než priaznivá. Ak sme vo vás vzbudili aspoň trochu záujmu, poďme si, možnosti kolekcie Evo predstaviť. A začnime tým, že si prezriete katalóg, kolekcia Evo v elektronickej podobe, ktorý sme pre vás priložili pod link návod na montáž u parametrov.

 

Riešenie spálne v malom interiéri

Tu je ponuka skutočne unikátny. Výrobca prináša veľmi praktický nápad, kedy alternácií šatňové skrine, ktorá sa pri sebeväčšie vôli jednoducho do izby nevojde, je nadstavec v záhlaví postele. Ten ponúka veľké úložné priestory, ktoré nezaberú nič z drahocenných centimetrov v spálni a máte možnosť pre zariadenie i malé spálne vykúzliť veľmi príjemné, nepreplácané nábytkom miesto.

 

     

Pokiaľ sa rozhodnete pre riešenie spálne zaobstaraním postele s nadstavcom, získate diely uvedené nižšie.


- Posteľ pre matrac 140x190 cm
- Nadstavec
- Nočný stolíkMôžete ešte navyše pridať napríklad zásuvku z jednej, alebo oboch strán postele, komodu so zásuvkami. Všetko záleží na veľkosti vášho priestoru. V neposlednom rade pre variant nadstavca platí aj ponuka led osvetlenie. Posteľ s nadstavcom ocenia najmä ľudia žijúci single, ktorí nemajú v pláne v dohľadnej dobe zakladať rodinu, alebo majitelia garsónok.

 

Variant zásuviek:

- Zaobstaraním získate set 2 zásuviek 
- Rozmer 1 zásuvky je šírka 94 cm s hĺbkou 50,7 cm a výškou 18,8 cm 
- Zásuvky môžete umiestniť z jednej strany postele vedľa seba 
- Zásuvky môžete umiestniť z oboch strán postele 
- Môžete zaobstarať 2 sety, kedy získate 4 zásuvky 2 pre obe strany postele 
- Nie je možné objednať 1 zásuvku, v balení sú vždy 2 kusy

 

Riešenie spálne v priestrannom interiéri

Je vlastne klasickým riešením, ktoré ponúkajú všetky naše kolekcie určené pre vybavenie spálne. Ak teda máte dostatok miesta na zariadenie spálne, kolekcia Evo, vám ponúka špecifikovaný nábytok.- Manželská posteľ pre matrac 160x200 cm
- Nočník stolík
- Komoda so zásuvkami
- Šatníková skriňa so zrkadlom

 

Aj tu platí možnosť uplatnenia zásuvky, či už z jednej, alebo oboch strán postele. Nemožno však pre posteľ 160x200 cm využiť nadstavec as tým súvisiace led osvetlenie. Samozrejme že pre všetky varianty postelí platí kalkulácie roštu už v cene postele. A ak túžite po tejto spálni, ale nezdá sa vám jej tmavý odtieň, je tu variant spálne Evo vo svetlom dubu.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla ve Francii v roce 1936, kdy Jacques Parisot začal vyrábět nábytek, který kombinoval moderní design s tradiční řemeslnou výrobou, tedy důrazem na kvalitu.
Dnes Parisot vyrábí nábytek v souladu s Evropskými normami s důrazem na kvalitu a bezpečnost. Dětský nábytek tak splňuje přísné evropské bezpečnostní požadavky a také plochá balení pro snadný transport, spolu s podrobnými pokyny pro montáž.

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Neprehliadnite nové trendy

Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.