Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Moderný nábytok do spálne biela, svetlý dub - kolekcia Gray

Výrobca: Gaut
Kód: GAMI0027-2019
nedostupné
0,00 €

Francúzsky výrobca v exkluzívnom zastúpení nábytku Aldo ponúka nádhernú spálňu v minimalistickom dizajne. Kolekcia Grey je tak vhodná ako do malých interiérov typu panelákových bytov, tak vďaka širokej ponuke samostatných dielov tiež do veľkých interiérov. Kolekcia Grey ponúka tradičné diely nábytku pre vybavenie spálne. Manželská posteľ, nočné stolíky, šatníková skriňa a na výber máte tiež z dvoch typov komôd. Trendy spojenie prírodného dekoru so snehovo bielym odtieňom.

To čo vás na tejto kolekcii môže osloviť najviac, je vysoká kvalita nábytku. Detailné spracovanie, nábytok s certifikáciou, úchytky vytvorené otvory do dosiek, ktoré sú príjemnejšie a tiež rozhodne poteší jednoduchá montáž. Tá je vždy jednoduchšia u kvalitnejšieho nábytku. Platí pravidlo, že čím kvalitnejší nábytok, tým ľahšia montáž. 

V hlavnej úlohe každej spálne je posteľ

  • v kolekcii Gray je vám k dispozícii manželská posteľ pre matrac 160x200 cm

  • v cene postele kvalitný rošt, lamelový v kovovom ráme

  • celková nosnosť postele je 240 kg

  • doporučujeme pre páry zaobstarať do postele dva matrace s veľkosťou 80x200 cm

  • k manželskej posteli môžete zaobstarať šuplík, alebo šuplíky dvaja z každej strany postele

  • dodanie nábytku z kolekcie grey v dielach

  • materiálom pre výrobu sa stala laminátová doska, ľahká údržba

  • k dispozícii pre zostavenie spálne posteľ, nočné stolíky, komody a šatníková skriňa

  • doprava a výnos na poschodie zadarmo

Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku

Francúzsky detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.Gautier
Výroba je rýdzo francúzska a sústredí sa predovšetkým na harmóniu, úprimnosť a súlad. Mimo to firma razí filozofiu, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladie veľký dôraz na detail. Preto výrobca prináša dizajny a návrhy nábytku šité na mieru modernému štýlu života. Rovnako ale venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom vďaka špecifickému spôsobu výroby.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte