Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Otvorená šatníková skriňa Chicago kronberg

Výrobca: DME-Francie
Kód: DME00121-2023
  • výška 187 cm, šírka 168,2 cm, hĺbka 50 cm
  • v cene taktiež kvalitný záves
  • ideálne riešenie úložného priestoru v spálni
  • materiál, laminát, zažehlené hrany
  • francúzsky výrobca nábytku s dlhoročnou tradíciou

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Jednoduchá montáž

Sami si všetko jednoducho zostavíte podľa priloženého návodu, ktorý si môžete prezrieť ešte pred kúpou.
Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
321,71 €

Parametre produktu

Výška (cm): 187 cm
Šírka (cm): 168,2 cm
Hľbka: 50 cm
Hmotnosť: 47 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: svetlý dub-sivá
Materiál: laminátová doska 15 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Úložný priestor môže mať mnoho podôb, otvorená šatníková skriňa

Minimalistické riešenie úložného priestoru v podobe otvorenej šatníkovej skrine, patrí k obľúbeným, predovšetkým pre veľmi dostupnú cenu. Niekto tieto skrine miluje, iný si ich nedokáže predstaviť, ale aj nábytok je predsa o vkuse každého z nás a my ako predajcovia sa snažíme v ponuke predstaviť vždy všetky dostupné možnosti. Je to vždy o uhle pohľadu, ale aj o tom, koľko ste ochotní do úložných priestorov investovať. Pokiaľ hľadáte cenovo dostupnejšie riešenie, potom vás práve ponuka otvorených šatníkových skríň môže osloviť. Niektorí argumentujú tým, že na oblečení sa bude prášiť, ale trúfame si tvrdiť, že nikto z vás nemá toľko prachu doma, aby to v prípade otvorenej skrine vášmu oblečeniu akokoľvek uškodilo. Tento typ úložných priestorov je obľúbený u mladých párov, alebo aj študentov, ktorí do nábytku nechcú príliš investovať. Ponuka otvorenej šatníkovej skrine v cene so závesom, pre prípad, že máte hostí a nestihli ste všetko do bodky upratať. Otvorená šatníková skriňa sa stala v posledných rokoch symbolom moderného interiéru a ich obľuba stúpa. Ale tou najväčšou výhodou je, že ponúka možnosť väčšieho prehľadu a organizácie vašich vecí. Vďaka tomu, že je skriňa otvorená a disponuje radom políc, šuplíkov, ale aj šatníkových tyčí, vaše ošatenie bude v tej najlepšej kondícii. Ideálne pre využitie v spálni, ale často sa volí aj ako riešenie predsiene. Je len na vás, kde tento typ designu využijete.

Materiálom na výrobu sa stala klasická laminátová doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Prikladáme tiež detailné informácie vo formáte PDF, kde nájdete všetko, čo o otvorenej skrini môžete potrebovať vedieť. V našej ponuke exkluzívne predstavujeme mnohé ďalšie designy s identickým riešením úložného priestoru, od francúzskeho výrobcu.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov, má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré treba pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

 

Alternatívny tovar

Skladom Skladom
20%
Otvorená šatníková skriňa Danni

Otvorená šatníková skriňa Danni

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
546,24 €
436,99 €
15%
Otvorená šatníková skriňa Chicago volcano

Otvorená šatníková skriňa Chicago volcano

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
332,48 €
282,60 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte