0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Písací stôl Aristote 304375

Výrobca: DME - F
Kód: DME0201-2014
83,10 €
Predpokládaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Výška: 76,5 cm
Šírka: 123 cm
Hľbka: 50,1 cm
Hmotnosť: 27 kg
Počet balíkov: 1 ks
Materiál: laminát 18 mm
Spôsob dodania: v demonte
Farba: bielo-čierna
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Moderný písací stôl Aristote

Ak ste milovníkmi štýlu "black and white", nábytok v kombinácii kontrastných odtieňov bielej s čiernou, na našom e-shope si naozaj môžete vybrať z radu designov. Veľké zastúpenie má taktiež samotný kancelársky nábytok. Medzi tento štýl sme zaradili tiež písacie stoly. Predstavujeme vám písací stôl z kolekcie Aristote, ktorý ponúka francúzsky výrobca. Jednoduchý, ale práve vďaka kombinácii odtieňov veľmi efektný dizajn za bezkonkurenčnú cenu. Písací stôl ponúka veľké úložné priestory v podobe troch zásuviek a tiež praktický odkladací priestor.Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu, pre výrobu zvolil laminát s hrúbkou dosiek 18 mm. Povrch umývateľný. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

Čierno biely nábytok do kancelárie 

Či už zariaďujete kanceláriu doma, alebo potrebujete spríjemniť kancelária na svojom pracovisku, z našej ponuky kancelárskeho nábytku je naozaj z čoho vyberať. A rad designov je práve v čiernobielom prevedení. Uveďme si pár príkladov, napríklad práve nábytku vhodného pre spojenie s písacím stolom Aristote.- Regály Cubo s laminátovými boxy
- Regály Cadore s látkovými boxy
- Skrine do kancelárie
- Kancelárska stolička nesmie chýbať

 


Demeyer
Spoločnosť založená vo Francúzsku v roku 1909 pánom Lucienom Demeyére sa od začiatku snaží plne adaptovať potrebám trhu. Preto po celú dobu mení metódy výroby, používa nové materiály a snaží sa vždy prinášať moderný dizajn.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladateľa spoločnosti, sa ujíma vedenia a pokračuje vo filozofii výroby svojho otca. Prvýkrát začali byť používané materiály ako laminátová doska.

 

 

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu
Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.