Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Rustikálny toaletný stolík TOL02

Kód: MBW006-2015
Rustikálny toaletný stolík má svoje čaro a štýl. Navyše je originálnym doplnením interiéru spálne a každá žena tento diel nábytku ocení.
nedostupné
318,46 €

Parametre produktu

Výška (cm): 160 cm
Šírka (cm): 100 cm
Hľbka: 45 cm
Hrúbka dosky: 30-40 mm
Farba: svetlo hnedá
Materiál: borovica
Povrchová úprava: voskovanie
Spôsob dodania: v jednom diele
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Rustikálny toaletný stolík ocení každá žena

Ako príjemný darček pre ženu môžete zvoliť toaletný stolík. Praktické a originálny doplnenie interiéru každej spálne. A ak hľadáte originálny toaletný stolík, ktorý má štýl, potom taký nájdete v kategórii rustikálneho nábytku. Toaletný stolík so secesnými prvkami, ktoré sú zrejmé už od prvého pohľadu s detailným prepracovaním. Použitým materiálom pre výrobu je kvalitné drevo borovice s povrchovou úpravou prírodného vosku vo svetlo hnedom odtieni. Nechýbajú zásuvky, odkladací priestor a samozrejme to najdôležitejšie, zrkadlo.

 

Výrobca použil pre toaletný stolík drevo borovice riadne vysušené a bez kazov, nedochádza tak k neskoršej deformácii nábytku. Dodanie stolíku v diele bez nutnosti akejkoľvek montáže s dopravou zdarma až k vám domov.

 

Zariaďujeme rustikálnu spálňu

Ak sa chystáte vybaviť celú spálňu rustikálnym nábytkom, v našej ponuke nájdete a sú vám k dispozícii samostatné diely nábytku v širokom výbere. Od manželských postelí, až po komody či šatníkové skrine. V ponuke ale nechýbajú ani celé návrhy rustikálnych spální pre prípad, že nábytok v zostave vám vyhovuje. Drevený nábytok má tiež pozitívny vplyv na psychiku človeka a tak zariadiť spálňu týmto nábytkom je správnym krokom k spokojnému spánku.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte