Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Šatníková skriňa Alix 3410AR5P

Výrobca: PRS
Kód: PRS013-0058
496,39 €
Predpokladaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Farba: škoricová
Výška (cm): 202,7 cm
Šírka (cm): 225,6 cm
Hľbka: 51,6 cm
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Priestranná šatníková skriňa Alix 3410AR5P

 

Potrebujete naozaj veľkú šatníkovú skriňu, kde môžete umiestniť do jedného priestoru všetko? Máte málo miesta? Ponuka šatníkových skríň do spálne to je široký výber najrôznejších vnútorných usporiadani a rozmerov, ktoré by malo byť pri jej výbere prioritné. Šatníková skriňa Alix päťdverová patrí k rozmerovo najväčším v našej ponuke. A príjemná je tiež skutočnosť, že ku skrini môžete kúpiť ďalšie diely pre zostavenie kompletné spálne.


Francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu, zdravotnú nezávadnosť a moderný dizajn. Ako materiál zvolil laminátovou dosku, ktorá po obvodoch skrine dosahuje až 25 mm. Hrúbka, ktorá bezpochyby kvalitu skrine ovplyvňuje.

 

Ako správne vybrať šatníkovú skriňu?

 

Veľmi dôležitým faktorom pre jej výber by naozaj malo byť jej usporiadanie. Samozrejme, že musíte venovať pozornosť aj jej rozmerom a v neposlednom rade, dizajn a odtieň skrine sa vám samozrejme musí páčiť.


Usporiadanie: ľavej a pravej dvojkrídlovce, polica s tyčou, za zrkadlom tri police.

 

Skriňa patrí do danej kolekcie. To znamená, že si k nej môžete zaobstarať ďalší nábytok do spálne, ako je manželská posteľ (dostupná v dvoch rozmeroch), nočné stolíky, či komody. V prípade kolekcie Alix si tiež môžete vybrať šatníkovú skriňu menších rozmerov, alebo šatníkovú skriňu vo farbe bieločiernej.Na priložených fotografiách vám ponúkame ďalšie dostupné diely, pre lepšiu predstavu, ako nábytok pôsobí umiestnený v interiéri. A ak sa chystáte zariadiť kompletný interiér spálne a skriňa vás oslovila, najrýchlejšie dané diely zaobstaráte u spálne v zostave. Či už si vyberte skriňu, nočné stolíky, alebo celú zostavu, vždy pre vás, našich zákazníkov plati doprava zadarmo v rámci celej republiky.

 

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte
Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.