Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Šatníková skriňa dub Daily - basic

Výrobca: PRS
Kód: PRS00171-2022
  • výška 185,4 cm, šírka 80,7 cm, hĺbka 51,4 cm
  • celková hmotnosť 65 kg
  • doručíme v dvoch balíkoch našou vlastnou dopravou
  • materiál, laminát, francúzsky výrobca

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Jednoduchá montáž

Sami si všetko jednoducho zostavíte podľa priloženého návodu, ktorý si môžete prezrieť ešte pred kúpou.
Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
395,09 €

Parametre produktu

Výška (cm): 185,4 cm
Šírka (cm): 80,7 cm
Hľbka: 51,4 cm
Hmotnosť: 65 kg
Počet balíkov: 2 ks
Farba: dub sonoma
Materiál: laminátová doska 15 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Šatníková skriňa v obľúbenej imitácii dreva dub, riešenie do každého interiéru

Je veľmi dobre, že francúzsky výrobca predstavuje aj nábytok, ktorý patrí k takzvane neutrálnym designom a je možné takýto nábytok využiť hneď v niekoľkých typoch interiérov. Šatníková skriňa z kolekcie Daily, od francúzskeho výrobcu, exkluzívne na našich stránkach, si dokážeme predstaviť, ako skriňu do detskej izby, predsiene, alebo menšie spálne, keď nemáte priestor na rozmerovo náročnú šatníkovú skriňu. V dnešnej neľahkej, turbulentnej dobe stavil francúzsky výrobca novými kolekciami nábytku predovšetkým na dostupnú cenu a pre šatníkovú skriňu Daily, príjemná cena rozhodne platí.

Dostupné ceny výrobca docielil jednoduchým návrhom a materiálom laminátu, ktorý však nič neuberá na kvalite skrine a už vôbec nie na kvalite spracovania. Nábytok francúzskeho výrobcu, predstavujeme na našich stránkach už druhé desaťročie a práve pre jeho kvalitu a dostupnú cenu patrí nábytok k veľmi obľúbeným. V neposlednom rade, kolekcia nábytku Daily, ponúka naozaj jednu z najväčších výberov šatníkových skríň a tak pokiaľ hľadáte väčší rozmer, alebo skriňu so zrkadlom, všetko je vám v tejto kolekcii k dispozícii.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Alternatívny tovar

15%
Detská šatníková skriňa Dina

Detská šatníková skriňa Dina

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
360,38 €
306,32 €
Šatníková skriňa biela Daily - basic

Šatníková skriňa biela Daily - basic

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
296,10 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte