Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Šatníková skriňa dub trojdverová Daily

Výrobca: PRS
Kód: PRS00172-2022
  • výška 185,4 cm, šírka 120,3 cm, hĺbka 51,4 cm
  • celková hmotnosť 79 kg
  • doručíme v dvoch balíkoch našou vlastnou dopravou
  • materiál, laminát, francúzsky výrobca

Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Jednoduchá montáž

Sami si všetko jednoducho zostavíte podľa priloženého návodu, ktorý si môžete prezrieť ešte pred kúpou.
Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
472,24 €

Parametre produktu

Výška (cm): 185,4 cm
Šírka (cm): 120,3 cm
Hľbka: 51,4 cm
Hmotnosť: 79 kg
Počet balíkov: 2 ks
Farba: dub sonoma
Materiál: laminátová doska 15 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Obľúbené usporiadanie ponúka trojdverová šatníková skriňa Daily

Rovnako odtieň dub sonoma, patrí k veľmi tradičným a stále obľúbeným. Nie je nič výnimočné, keď šatníková skriňa je súčasťou predsiene a je naopak úplne bežné, že priestranné šatníkové skrine najčastejšie nájdu miesto v spálni. Skrátka šatníkové skrine sú právoplatným členom snáď v každej domácnosti a ich potreba s rastúcim, konzumným spôsobom života len narastá. Francúzsky výrobca prichádza s ponukou kolekcie skríň Daily, kde si každý môže prísť na svoje, pretože ich ponuka v najrôznejších rozmeroch a designoch, je naozaj jedna z najväčších.

Príjemné bezpochyby je, že v dnešnej náročnej, turbulentnej dobe, zaobstaráte tieto skrine za veľmi dostupnú cenu. Predstavujeme šatníkovú skriňu trojdverovú s plným priečelím, pre tých z vás, ktorí nepotrebujú na skrini zrkadlo, ale aj šatníková skriňa so zrkadlom je vám samozrejme v tejto kolekcii k dispozícii. Dostupné ceny výrobca docielil jednoduchým návrhom a materiálom laminátu, ktorý však nič neuberá na kvalite skrine a už vôbec nie na kvalite spracovania. Nábytok francúzskeho výrobcu, predstavujeme na našich stránkach už druhé desaťročie a práve pre jeho kvalitu a dostupnú cenu patrí nábytok k veľmi obľúbeným. V neposlednom rade, kolekcia nábytku Daily, ponúka naozaj jednu z najväčších výberov šatníkových skríň a tak ak hľadáte väčší rozmer, alebo skriňu so zrkadlom, ale naopak aj menší rozmer, všetko je vám v tejto kolekcii k dispozícii.

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale tiež napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my, ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás, ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu. Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež ploché balenie pre ľahký transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Alternatívny tovar

Skladom Skladom
15%
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Duplex

Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Duplex

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
881,29 €
749,10 €
Šatníková skriňa v škandinávskom dizajne Aalborg

Šatníková skriňa v škandinávskom dizajne Aalborg

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
553,05 €
Šatníková skriňa biela trojdverová Daily

Šatníková skriňa biela trojdverová Daily

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
343,38 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte