0
Infolinka: +420 724 777 014 (po-pá 8:00 - 17:00) (so-ne - email, chat)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Šatníková skriňa Slyde H56.220

Výrobca: Gaut
Kód: GA0012-2014
999,47 €
Predpokládaný termín:
3 - 4 týždňov
Doprava zadarmo
Výnos zadarmo

Parametre produktu

Výška: 220 cm
Šírka: 191 cm
Hľbka: 64 cm
Materiál: mdf doska
Prevedenie: ABS hrana
Spôsob dodania: v demonte
Farba: čokoláda
Výrobca: francúzsky
Záruka: 36 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Moderná šatníková skriňa Slyde so zrkadlami

 

Posuvné krídla vďaka vysokej kvalite veľmi jednoduchá na manipuláciu aj cez ich veľký rozmer. Priečelie zrkadlová, rozdelená na dve časti. Predovšetkým pre interiéry spální a predsiení sú tieto šatňové skrine v dizajne, ako ponúka kolekcia Slyde veľmi obľúbené. Vďaka vysokej kvalite výrobca ponúka na šatníkovú skriňu aj predĺženú záruku až na 3 roky.

 

Francúzsky výrobca, ktorý je autorom návrhu, kladie veľký dôraz na kvalitu a zdravotnú nezávadnosť. Pre výrobu bolo použité mdf dosky (neporovnateľné s laminom), ktorá má zakončenie hrán pomocou abs systému. Veľmi príjemne je zvolený odtieň, netradičná a v posledných rokoch veľmi žiadaná povrchová úprava, čokoláda.Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotnú nezávadnosť

 

Prednosti šatňové skrine so zrkadlami

 

Ak potrebujete opticky zväčšiť váš interiér, máte dve možnosti. Nábytok v bielom prevedení, alebo nábytok so zrkadlovým priečelím. Tak ako to ponúka šatníková skriňa.V ponuke nájdete kolekciu Belem, ktorá v identickom odtieni ponúka samostatné diely pre vybavenie spálne. Môžete tak zo širokej ponuky práve skríň Slyde meniť v zostave podobu šatníkovej skrine podľa vášho vkusu. Skrine sú rozdielne v prevedení priečelí krídel.


Šatňové skrine Slyde v ponuke nielen s možnosťou výberu priečelí krídel, ale tiež v odtieni dub sivý, svetlejší variante. A pre našich zákazníkov vždy platí doprava zadarmo v rámci celej republiky.

 

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

   

Aldo bydlí s vámi, buďme v kontaktu

Alternatívne tovary

Šatníková skriňa Slyde H55.220

Šatníková skriňa Slyde H55.220

Predpokládaný termín:
3 - 4 týždňov
999,47 €
Šatníková skriňa Slyde H55.240

Šatníková skriňa Slyde H55.240

Predpokládaný termín:
3 - 4 týždňov
842,39 €

Neprehliadnite nové trendy

Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.