Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Spálňa, študentská izba Vision

Výrobca: Alsapan
Kód: ALP0038-2017
704,99 €
Predpokladaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Farba: dub cork
Posteľ: 146x75x195 cm
Nástavec: 238x203x52 cm
Komoda: 130x74x43 cm
Komoda 3S: 46x96x43 cm
Nosnosť: 120 kg/ 1 osoba
Priestor na spanie: 140x190 cm
Cena postele: so zásuvkou a roštom
Materiál: laminátová doska 15-22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Dômyselný dizajn do malého interiéru spálne, či študentskej izby

Ak pre vybavenie spálne jednej osoby, či študentskej izby, disponujete naozaj len veľmi malou miestnosťou, potom v kolekcii Vision rozhodne nájdete inšpiráciu. K posteli s úložným priestorom v podobe zásuvky v prednej časti, môžete kúpiť tiež nadstavec, ktorý vám plne nahradí šatníkovú skriňu. Úspora miesta je tak značná. Navyše nadtavec ponúka naozaj, nie práve, zanedbateľný úložný priestor a jeho súčasťou je aj jednodverová skriňa so zrkadlom, jednodverová skriňa s plnými dvierkami, dve veľké komody a otvorené odkladacie priestory. Je to možno aj viac než ponúka trojdverová veľká skriňa, ktorá zaberie veľký priestor. Posteľ ponúka rozmer miesta na spanie 140x190 cm, komfortné spanie pre jednu dospelú osobu, alebo študenta.


Preto zostavu, ako vidíte na fotografii, odporúčame ako do študentskej izby, tak vďaka elegantnému dizajnu i do spálne, ale len pre jednu osobu s ohľadom na rozmery miesta na spanie. Ale ak sa vám dizajn za viac ako dotupnou cenu páči a chceli by ste vybaviť spálňu pre dve osoby, ani to nie je problém. V kolekcii je k dispozícii aj klasický rozmer postele a to pre matrac 160x200 cm, klasická šatníková skriňa aj nočné stolíky. Návrh zostavy, ktorý ponúkame teraz, je ideálny pre veľmi malý priestor. Všetky diely v kolekcii sú k dispozícii aj samostatne a tak ak nepotrebujete komody, netreba ich kupovať. Možností je naozaj celá rada a dokonca môžete identickú zostavu zaobstarať aj vo svetlejšom prevedení. Materiálom je laminátová doska, rošt aj zásuvka v cene postele. Dodanie nábytku v dielach s nutnosťou montáže.Tip Aldo: pre objednanie zostavy vo svetlom odtieni biely cypress, stačí uviesť do poznámky v objednávke


V cene zostavy sú diely:

- Posteľ s rozmerom miesta na spanie 140x190 cm
- Rošt do postele
- Zásuvka v prednej časti postele
- Nadstavec nad posteľou
- Komoda so štyrmi zásuvkami
- Komoda so šiestimi zásuvkami


Alsapan
Francúzsky výrobca nábytku Alsapan, disponuje hneď niekoľkými výrobnými halami, v ktorých sa podľa určenia a využitie nábytku, vždy sústredí na podstatné. Spoločnosť rešpektuje osobnosť človeka, dizajnu je preto kladená veľká pozornosť. Ako jedna z prvých spoločností, začala navrhovať nábytok, ktorý sa montuje pomocou systému ALSACLIP. Nábytok bez montáže, stačí len jednotlivé diely do seba "zaklapnúť". Ľahké, jednoduché a vždy sa dá nábytok demontovať a zase ľahko zmontovať. Spoločnosť patrí k piatim z najväčších výrobcov nábytku vo Francúzsku. Sústredí sa na výrobu nábytku pre deti i dospelých a je súčasťou programu na využiteľnosť zdrojov, ktoré sú šetrné nielen k brazílskym pralesom, ale prírode ako takej.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte
Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.