Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Zásuvkový kontajner-zakladač Ludik 9845CLAS

Výrobca: PRS
Kód: PRS00135-2015
Moderný a veľmi praktický diel nábytku do vašej kancelárie. Francúzsky výrobca ponúka kontajner s zásuvkami na uzamknutie.
nedostupné
181,62 €

Parametre produktu

Výška (cm): 106 cm
Šírka (cm): 44 cm
Hľbka: 40 cm
Hmotnosť: 22 kg
Počet balíkov: 1 ks
Farba: sivý orech
Materiál: laminát 18-25 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov

Praktický "kus" nábytku do kancelárie, zakladač s zásuvkami

Nábytok do kancelárie v podobe komody s zásuvkami je moderný, veľmi praktický a cenovo viac než dostupný. Francúzsky výrobca prichádza s ponukou zásuvkového kontajnera v troch dostupných odtieňoch. Veľmi praktická je tu aj možnosť uzamknutia zásuviek a ľahká údržba. Vnútorné usporiadanie zásuviek má systém pre zavesenie dokumentov, typický zakladač tak, ako predstavujú ilustračné fotografie. Ponuka kancelárskeho nábytku je široká a tak si môžete zaobstarať v rovnakom odtieni aj písací stôl, klasickú komodu, alebo regál. Skrátka možnosť vybavenia celej kancelárie veľmi jednoduchým spôsobom.

 

Francúzsky výrobca kladie dôraz na kvalitu a detailné spracovanie. Materiálom je laminátová doska s hrúbkou od 18 do 25 mm. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zadarmo.Parisot
Skupina Parisot vznikla vo Francúzsku v roku 1936, kedy Jacques Parisot začal vyrábať nábytok, ktorý kombinoval moderný dizajn s tradičnou remeselnou výrobou, teda dôrazom na kvalitu.
Dnes Parisot vyrába nábytok v súlade s Európskymi normami s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť. Detský nábytok tak spĺňa prísne európske bezpečnostné požiadavky a tiež plochá balení pre jednoduchý transport, spolu s podrobnými pokynmi pre montáž.

 

Aldo býva s vami, buďme v kontakte