Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


2v1 aneb výhody postele s písacím stolom

Dizajnový kúsok, navyše praktický a šetrí miesto. Čo je to? Poschodová posteľ s písacím stolom! Nie ste si istí obstaraním multifunkčné postele, alebo vás ani jej nákup nenapadol? V tomto článku sa dozviete, prečo rozhodne stojí za zváženie.

Šetrí priestor

Sú rozmery detskej izbičky skôr menšie? Síce môžete obmedziť počet nábytku na minimum, ale sú veci, bez ktorých sa školák nezaobíde - posteľ a písací stôl. Vďaka multifunkčnej poschodovej posteli môžete tieto dve veci spojiť a ušetriť cenné miesto.

Posteľ na obrázku má písací stôl, ktorý je vysúvací. Keď nebude treba, jednoducho ho zasuniete a dieťa má priestor na hranie.


                                                                                Detská posteľ s písacím stolom Bonny 

Dizajn, ktorý zaujme

Občas je problém zohnať nábytok, ktorý by k sebe ladil. Keď stôl a posteľ patria k sebe, tak je istotou, že výsledok bude dobre vyzerať. Navyše do nášho e-shopu starostlivo vyberáme tie najzaujímavejšie kúsky, takže už len ostáva vybrať, ktorá posteľ bude sedieť do izby vášho dieťaťa.

 

Ušetríte, kupujete len jeden kus nábytku

Namiesto toho, aby ste kupovali stôl a zvlášť posteľ, tak zaobstaráte jeden kus nábytku. Vďaka tomu ušetríte peniaze, ktoré napríklad môžete investovať do kvalitnej detskej matrace. Deti sa stále vyvíja a pre správny rast je dôležité, aby ich chrbát bol v správnej polohe aj pri spánku. Venujte preto pozornosť výberu detské matrace.

                                                                                               

Ďalší úložný priestor navyše

Multifukčný postele nemajú svoj názov len tak. Okrem postele a písacieho stola zvyčajne ponúknu aj úložný priestor. Na obrázku vidíte posteľ pre dve dievčatá s šuplíky pod dolným vysúvacím lôžkom. Cez deň, keď je čas na školu a úlohy, zasuniete posteľ a vysuniete veľký písací stôl, pri ktorom vďaka dĺžke môžu deti robiť úlohy súčasne.

Výhody multifunkčných postelí, ktoré spájajú posteľ a písací stôl už poznáte. V e-shope www.nabytok-aldo.sk máte na výber ako z postelí pre dievčatá, chlapcov aj univerzálnych kúskov v širokom cenovom rozpätí.