Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Aké farby zvoliť do detskej izby?

Ak chcete, aby interiér vašich detí bol naozaj "detský" aj čo sa farieb týka, máme pre vás ponuku detského nábytku španielskeho výrobcu v širokej ponuke najrôznejších pastelových odtieňov. Samozrejme, že nechýbajú ani tradičné odtieňmi modrá a ružová, ale ak ste už unavení týmito odtieňmi, je predsa celý rad ďalších možností. Detský nábytok španielskeho výrobcu je naozaj iný, akoby by bolo cítiť slniečko z tejto morskej krajiny. Detský nábytok, alebo celé zostavy detských izieb, či len poschodové postele sú naozaj svojim dizajnom detské a vyraďujú smiech a zábavu. Príjemné interiéry, ktorá vás prekvapí nielen širokou paletou najrôznejších farieb, ale tiež veľmi praktickým, dômyselným dizajnom.

Žltá, červená, modrá? Odtieňov je celý rad...

Prečo treba miesto tradičné ružové pre dievča, alebo modrej farby pre chlapca neskúsiť napríklad žltú? Návrh detskej izby, alebo ilustračné fotografie veľmi praktické poschodové postele vám dokážu, že žltá v spojení s bielou a v mnohých prípadoch aj prírodným odtieňom imitácia dreva dub, môžu byť pre vybavenie interiéru detí veľmi príjemné. A ako sme spomenuli hneď v úvode, tiež dômyselnosť dizajnu hovorí pre obstaranie tohto nábytku predovšetkým práve pre deti.

   

Prvá fotografia predstavuje návrh detskej izby s poschodovou posteľou. Tá okrem miesta na spanie pre dve deti ponúka tiež šatníkovú skriňu, rad políc a úložný priestor v podobe zásuvek. Druhá fotografia je návrh detskej izby pre jedno, alebo dve deti, záleží len na tom, či budete prístelku postele používať k občasnému spaniu kamarátov vašich detí, alebo na každodenné spanie druhého dieťaťa. Detská izba tak môže v tomto prípade byť aj pre dve deti. A žltá je navyše neutrálnym odtieňom, je vhodná ako pre dievčatá, tak pre chlapcov. Dômyselný dizajn možno tiež z návrhu ľahko rozpoznať. U zostavy detskej izby sa nám veľmi páči samotná posteľ, ktorá okrem prístelky má miesto ešte na umiestnenie dvoch hlbokých zásuviek. Zaujímavé a rozhodne praktické sú závesné police nad posteľou, ktoré si môžete umiestniť v interiéri kamkoľvek a v ľubovoľnom počte. Pojazdný kontajner pri písacom stole, ktorý možno dokonca vybrať z dvoch dĺžok a to 100 cm myslené pre jedno dieťa, alebo 200 cm, myslené samozrejme pre dve deti. Môžu tak robiť úlohy a prípravu do školy súčasne.

Farebná detská izba je predsa viac detská a tak to má byť

Rad detí má rada červenú farbu a tá sa dokonca stáva v posledných rokoch pri vybavovaní interiéru detskej izby veľmi populárne. Ak si neviete predstaviť, ako by taká červená detská izba, alebo poschodová posteľ, či dokonca multifunkčná detská posteľ mohli vyzerať, predstavujeme niekoľko návrhov na fotografiách.

  

Návrhy aj spojenie odtieňov červenej, bielej a dubu sa nám naozaj veľmi páči. Aj tu je vidieť rad dômyselných, praktických prvkov. Multifunkčná detská posteľ s možnosťou tiež zrkadlového zostavenia, teda schodíky a skriňa sa dá prehodiť. Ak zvažujete obstaranie multifunkčných postelí pre dve deti, potom ich môžete dať naproti sebe zrkadlovo.

Španielsky výrobca ale ponúka celú škálu ďalších odtieňov v nemenej zaujímavých dizajnoch. Okrem tradičnej ružovej a modrej potom môžete vyberať ešte z ponuky zelených detských izieb, oranžových, alebo detských izieb s odtieňom grafit, ktorý je veľmi vhodný už pre staršie deti. Vďaka spojeniu striedmych odtieňov je tak tento nábytok už vhodný potrebné pre vybavenie študentskej izby.

   

Elegantné a veľmi nadčasové návrhy detského nábytku od španielskeho výrobcu nás skrátka v mnohých ohľadoch prekvapili. Nemenej potom vlastnou kvalitou, ktorá je na veľmi vysokej úrovni, alebo obstarávacou cenou. Ponuka tohto typu detského nábytku je veľmi široká a my veríme, že vďaka širokej ponuke taktiež odtieňov si každý z vás vyberie svojho favorita.