Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako zariadiť bývanie len na prechodnú dobu?

Ako lacno zariadiť bývanie, keď viete, že je to len na prechodnú dobu? Je úplne logické, že do prechodného bydliska, navyše v podnájme, nemá zmysel nič investovať. Ale bývať musíte, než si zariadite vlastné bývanie. Ak aj vy ste v tejto situácii a hypotéku, či vlastné bývanie ešte len plánujete, v dnešnom článku nájdete pár tipov a rád, ako interiér spálne, tak obývacej izby, či iných miestností zariadiť lacno, ale efektívne. Ponuka multifunkčného nábytku je veľmi široká a navyše je určená predovšetkým do malých interiérov. Veľkú funkciu potom rozhodne majú najrôznejšie typy regálov a úložných boxov, ktoré všeobecne patria k najlacnejším riešením. Poďme si dnes predstaviť nábytok, ktorý je lacný a ktorý vás bude stáť len malý finančný obnos.

Regály a regáliky, sú riešením na všetko

Ponuka regálov s úložnými boxmi od francúzskeho výrobcu je naozaj unikátna. Za naozaj zlomok ceny možno týmito regály s boxami vybaviť takmer každý interiér. Navyše je tu široká ponuka nielen odtieňov pre regály, ale aj boxy. Z tohto multifunkčného systému môžete zostaviť napríklad obývaciu stenu, alebo z regálu vytvoriť akýsi optický predel jednej miestnosti, ak máte jednoizbový byt.    

Na fotografiách predstavujeme systém nábytku Compo. Ako sami môžete vidieť, je tu niekoľko typov regálov, malé, vysoké, úzke i široké a do nich môžete podľa ľubovôle vkladať boxy. Počet boxov je ľubovoľný a úložné boxy si môžete vybrať až z dvadsiatich najrôznejších odtieňov. Tieto regálové systémy sú veľmi obľúbené aj do detskej izby, alebo do predsiene. V kolekcii Compo nájdete aj ponuku konferenčných stolov, alebo naozaj malé regály možno využiť ako nočný stolík. A keď zostavíte niekoľko regálov pekne vedľa seba, môžete pomocou daných dielov vytvárať najrôznejšie tvary zostáv.

Čo zaobstarať namiesto drahej šatníkovej skrine?

Rozhodne sa neoplatí kupovať finančne nijako lacnú šatníkovú skriňu. Namiesto toho je tu unikátna ponuka veľmi lacných šatníkových stien opäť za zlomok ceny. Systémy, ktoré sú variabilné a môžete si nastavovať ich šírku, alebo vďaka ponuke samostatných dielov v niektorých kolekciách, si môžete vytvoriť usporiadanie sami. Medzi veľmi praktické systémy patrí kolekcia Easy. A nemusíte diely nábytku tejto kolekcie nahrádzať len šatníkovú skriňu, ale aj tu je možnosť zostaviť napríklad z daných dielov vybavenie obývacej izby. Možností je naozaj celá rada, pretože kolekcia Easy v niekoľkých odtieňoch je veľmi flexibilná.Regálové, industriální systémy

Často sa tieto regálové systémy využívajú tiež pre vybavenie predsiene, alebo ak máte aj ako vybavenie garáže. Usporiadanie si potom volíte podľa toho, do akého interiéru má systém regálu prísť. Materiál laminátové dosky je veľmi jednoduchý na údržbu, rovnako tak je veľmi jednoduchá montáž týchto skriniek.

V malom byte využívajte každý centimeter a každú miestnosť ako úložný priestor

To, čo v malých bytoch najviac chýba sú rozhodne úložné priestory. A tak ak sa chystáte zrovna zariadiť malý byt, pokúste sa všade kde to len ide vytvoriť pomocou "chytrého" nábytku nejaký ten úložný priestor. Napríklad aj na toalete, ktorá môže byť miestom pre rad čistiacich prostriedkov na miesto kúpeľne, ktorú potom naopak môžete využiť na dôležitejšie veci.    

Dnes, vďaka ponuke multifunkčného nábytku, možno prechodné bývanie zariadiť veľmi útulne za veľmi malý finančný obnos. Ak aj vy ste v tejto situácii, nebojte sa opýtať predajcu, ktorý by vám mal vedieť poradiť, ponúknuť vhodné designy. Dôležité je vedieť, že tieto možnosti už na našom trhu sú k dispozícii.