Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ako zariadiť malý pracovný priestor pre školáka, študenta?

Vybaviť rozmerovo malú detskú izbu tak, aby zostalo dostatok miesta na všetky diely nábytku, je naozaj niekedy zložité. Pokiaľ už ste vyriešili ako dieťa, či deti budú spať, ešte zostáva pracovný priestor, ktorý je nemenej dôležitou súčasťou interiéru detskej izby. Predovšetkým potom u detí školou povinných.

Ako zariadiť pracovný priestor, aby školák, či študent mal tie najlepšie podmienky pre štúdium? A ako všetko zariadiť tak, aby okrem písacie plochy na umiestnenie počítača zostalo aj nejaké to miesto na školské pomôcky, učebnice a ďalšie?

 

 

V dnešnej ponuke si možno našťastie vybrať a pred nedávnom prišli výrobcovia nábytku s celou radou prekvapivých, predovšetkým potom praktických riešení, lepšie povedané designov. Písacie stoly s nadstavcom do detskej izby sú úplne novou, trendy záležitosťou, ktorá vám ušetrí nemalú časť z vášho interiéru, respektíve z interiéru vašich detí.

Podľa veľkosti nadstavca potom získate menšie, či väčšie úložné priestory navyše, ktoré nijako neuberiu z toľko drahocenného miesta na podlahe. Nadstavec je umiestnený nad písacím stolom a tak využíva priestor do výšky.

Detský písací stôl do rozmerovo malej detskej izby

Dnes si niekoľko takých detských písacích stolov s nadstavcom predstavíme. Medzi sebou sa jednotlivé návrhy veľmi líšia a naozaj záleží na tom, ako veľmi vás nedostatok miesta v detskej izbe ťaží. Sú písacie stoly s nadstavcom skôr ako dizajnovým efektom, ale sú písacie stoly s nadstavcom, do ktorého uložíte naozaj veľké množstvo najrôznejších vecí.Na ilustračnej fotografii uvádzame príklad detského písacieho stola s objemným nadstavcom, ktorý je ideálnym riešením pre veľmi malé detské izby, alebo tiež študentské izby. Nádstavec ponúka zatvorené úložné priestory v podobe dvoch skriniek, ktoré sú spojené policou umiestnené v otvorenom odkladacom priestore. Medzi nadstavcom a doskou písacieho stola nie je nevyužité miesto, ale v podstate obe časti sú spojené zadnou doskou celého písacieho stola a na nej sú umiestnené ďalšie úložné priestory.

Samozrejme, že písací stôl disponuje úložným priestorom aj pod pracovnou doskou a ten má podobu opäť zatvorené skrinky. Navyše zásuvka nad skrinkou je uzamykateľná. Tento písací stôl s nadstavcom je teda ideálnym riešením, keď máte v detskej izbe málo miesta pre pracovný priestor.

Písací stôl s nadstavcom do detskej izby, keď je miesta predsa len viac

Pokiaľ ale, až tak nedostatkom miesta netrpíte, ale predsa len zvažujete nejaké multifunkčné riešenie, potom vám môžeme ponúknuť dizajnové písacie stoly s radom praktických prvkov, ktoré potešia aj v rozmerovo väčšej detskej izbe. Jedná sa o úplne novodobý trend, kedy písací stôl disponuje tabuľou na písanie, alebo magnetickou tabuľou, osvetlením, vreckári a ďalšími prvkami, ktoré ste možno ešte ani nevideli. Jeden príklad za všetky, písací stôl Trio s nadstavcom, ktorý je za nás, ako predajcov nábytku, naozaj dizajnovým skvostom.


 

Predstavujeme nádstavec, ktorý poteší modernými prvkami každého školáka, či študenta. Nádstavec disponuje látkovým vreckárom na najrôznejšie drobnosti, ľad osvetlením umiestneným naozaj na pravom mieste, tabuľou na písanie kriedou, nabíjačku smart phone a v neposlednom rade tiež najrôznejšími úchytky na nožnice, či písacie potreby.

Páči sa nám tiež otvor, ktorý zasahuje dovnútra písacieho stola, takisto na písacie potreby. S týmto riešením sa vám nestane, že by ste písacie potreby v nejakom stojane prevrhli. Jedným slovom praktický, veľmi nadčasový dizajn.

Takže ponuka písacích stolov je dnes naozaj veľmi zaujímavá. Ak teda práve zvažujete obstaranie písacieho stola pre svojho malého školáka, nezabudnite, že okrem klasických designov, najdete aj multifunkčný, z ktorých práve malý školák bude mať veľkú radosť.