Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Biely nábytok do všetkých interiérov

Sú kolekcie, ktoré ponúkajú široký výber samostatných dielov pre vybavenie takmer všetkých interiérov a v každom interiéri navyše pôsobí veľmi príjemne. Jednu takú kolekciu vám dnes predstavíme a predovšetkým to, ako úplne odlišne môže daný diel nábytku vyzerať v detskej izbe, študentskej izbe, spálni, predsieni či kancelárii. A stále sa bude jednať o rovnaký dizajn nábytku a odtieň. Také kolekcie sú potom veľmi užitočné aj pri vybavovaní detskej izby viac detí, alebo vo veľmi malom byte typu 1 + 1 či garsoniéry. Tam, kde v jednej miestnosti musíte spať a napríklad aj pracovať. Takúto kolekcií potom môžete všetko veľmi príjemne zladiť, v detskej izbe viac detí potom vyriešite priestor detí s veľkým vekovým rozdielom kedy detská posteľ aj študentská posteľ môžu byť identické. Nenarušíte tak celkovú harmóniu v miestnosti.

 

Komoda v detskej izbe, študentské, spálni aj predsieni

A napríklad ešte v kancelárii, alebo v obývacej izbe. Vďaka dizajnu všade krádně zapadne. Na niekoľkých fotografiách vám predstavíme nábytok, konkrétne napríklad komodu v najrôznejších typoch interiérov. Ku komode potom v identickom dizajne môžete zaobstarať aj ostatné vybavenie miestnosti podľa toho o aký typ interiéru sa jedná.

    Šatní skříň Aalborg

Prvá fotografie predstavuje komodu ako súčasť predsiene či vstupnej haly, kde môžete odkladať potrebné veci, respektíve také, ktoré radi odložíte hneď pri vstupe do domu. Na druhej fotografii je komoda v spojení so zrkadlom a toto spojenie môže vytvoriť toaletný stolík pre dospievajúce dievčatá treba v študentskej izbe. Na tretej fotografii je komoda súčasťou interiéru spálne, teda miestnosti pre dospelých. Samozrejme, že návrhov je ďaleko viac, uviedli sme aspoň tri veľmi rozdielne typy umiestnenia a to, ako vlastne jeden druh komody pôsobí podľa typu interiéru úplne odlišne.

Písací stôl s regálom pre deti i dospelých

Ďalším veľmi dobrým príkladom identického nábytku ale v rozdielnych miestnostiach môže byť písací stôl s regálom. Pôsobí veľmi odlišne podľa výmaľby stien a dekorácií. Aj tu môžete kúpiť celú radu ďalších dielov nábytku pre možné vybavenie celej miestnosti. Chceme ešte upozorniť tiež na dômyselnosť dizajnu, ktorý najviac oceníte pri písacom stole. Ten ponúka okrem miesta na písanie tiež nadstavec s úložným priestorom (vhodné riešenie pri nedostatku miesta v malých miestnostiach), zásuvka je uzamykateľná a disponuje organizérom na písacie potreby, nechýba ani nástenka na úlohy či iné poznámky, ktoré treba urgentne vybaviť.


Psací stůl Rox bílý

Na prvé fotografii vidíte umiestnenie písacieho stola v detskej izbe, alebo pri nadobudnutí identické postele ale v rozmere 120x200 cm tiež v študentskej izbe. Druhá fotografia ponúka možné vybavenie domácej pracovne. Stále hovoríme o rovnakej kolekcii nábytku. Nábytok v bielom odtieni patrí k tým, ktorý skrátka využijete všade a to bez rozdielu veku. Taký nábytok vám predovšetkým u detí ušetrí kopu finančných prostriedkov. Dizajn nie je príliš detský a tak nábytok môže dieťa využívať od troch do osemnástich rokov, stačí len meniť dekorácie adekvátne k záľubám a veku dieťaťa.

 

Ďalšie možnosti bieleho nábytku

Nábytok v bielom odtieni môžete využiť napríklad aj v obývacej izbe, alebo spálni. Veľmi pekne vyzerá v prevedení detskej izby pre tri deti s poschodovou posteľou. Poschodová posteľ na fotografii s zásuvkou, ktorú možno využiť ako prístelku. To znamená možno využiť pre tri deti zároveň. Spálňa ponúka priestor na spanie pre jednu osobu, je tak riešením pre tých z vás, ktorí žijú single a pre založenie rodiny ste sa ešte nerozhodli napríklad z dôvodu kariéry.

Dětská postel Sleep

Kolekciu Active radi doporučujem z dôvodu tiež pomere kvalita a dostupná cena. Každý z dielov nábytku je opatrený certifikátom kvality. A samozrejmosťou je všeobecne prevedenie nábytku do posledného detailu.