Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Čo pod stromček dievčatám? Detský toaletný stolík

Nie je ťažké našich blízkych obdarovať, ale je ťažké darček vymyslieť. A ak máte doma dospievajúcu slečnu, alebo malú školáčku, ktorá už všetko má, čo zaobstarať tento rok pod stromček? Aký originálny vianočný darček vymyslieť? Za skvelý nápad rozhodne považujeme detský toaletný stolík. Každé dievčaťu urobí veľkú radosť, navyše sa budú cítiť v detskej izbe, ako veľké slečny, alebo princeznej. Ponuka detských toaletných stolíkov pre dievčatá, je tento rok naozaj široká. Líšia sa najviac dizajnom, kedy toaletné stolíky môžeme rozdeliť na dve skupiny. Stolíky ešte v detskom dizajne pre školáčky a stolíky, ktoré si nič nezaostávajú s dizajnom toaletným stolíkov už dospelých žien v spálni. Tieto stolíky sú potom veľmi vhodné pre dospievajúce dievčatá. Toaletný stolík, je ale aj veľmi praktickým dielom nábytku, pretože ponúka veľké úložné priestory v detskej izbe navyše. A z čoho tento rok môžete vyberať? Malá inšpirácia na vianočný darček je tu.

Detské toaletné stolíky pre školáčky

U týchto toaletných stolíkov, je znateľný ešte detský dizajn, často tomu zodpovedajú aj odtiene. Prevláda ružová s nejakým dekorom, napríklad v podobe kvetov. Dizajn takéhoto toaletného stolíka je naozaj detský, o tom nie je pochýb. Toaletný stolík pre školáčky, je často vytvorený spojením komody a zrkadla, kedy spodné zásuvky využijete, ako klasický úložný priestor. Školáčka predsa len nemá ešte toľko kozmetiky a bižutérie, ako študentka, dospievajúce dievča. Postačí na tieto potreby len horná zásuvka od komody.

Toaletní stolek Volage  Toaletní stolek Pimpate

Na ilustračných fotografiách, jednoduché príklady spojenia komody a zrkadla, ktorým vznikne praktický toaletný stolík. Navyše toto spojenie pôsobí veľmi elegantne v každom interiéri detskej izby dievčaťa. Prvý príklad, toaletný stolík z kolekcie Romantic, ktorý je predsa len viac elegantný, druhým príkladom je toaletný stolík z kolekcie Princess, v tradičnom detskom dizajne. Nechýba toľko obľúbený ružový odtieň a celkovo dizajn nie je, až tak elegantný, ale s výraznými detskými prvkami. U oboch komôd, je potom horná zásuvka rozdelená do niekoľkých priehradiek, aby vzniklo viac priestoru na drobnosti a bolo možné ich lepšie zorganizovať. Každý toaletný stolík z ponuky detského nábytku, nadväzuje dizajnom na ďalšie diely. Môže tak byť všetko príjemne harmonické, v jednotnom dizajne.

 

Toaletné stolíky pre dospievajúce dievča, študentku

Tolaetný stolík pre dospievajúce dievča, nielen že ponúka úplne rozdielny, menej detský dizajn, ale taktiež má väčšie úložné priestory. Už to nie je spojenie komody a zrkadla, ale klasický toaletný stolík, ktorý možno vďaka elegantnému dizajnu pokojne využiť aj v spálni. Najúspešnejšie sú toaletné stolíky francúzskeho výrobcu a vlastne sa nie je čomu diviť. Francúzsky sú predsa povestné svojou eleganciou, šarmom a zmyslom pre krásu. Ponuka toaletných stolíkov je široká a rozhodne si každý vyberie. Líšia sa aj rozmery, sú toaletné stolíky veľké i menšie. Ak má vaša slečna k dispozícii len veľmi malú izbičku, je tu treba variant toaletného stolíka rohového, menších rozmerov. Ku každému stolíku môžete zaobstarať aj štýlový taburet na sedenie.

V návrhu detskej izby, pre dospievajúcu slečnu, môžete v pozadí vidieť jeden z väčších toaletných stolíkov pod názvom Frivole, ku ktorému môžete kúpiť ešte ďalšie segmenty. Taburet na sedenie, ale aj kontajner so zásuvkami na koľajničkách. Kontajner je veľmi praktický nielen pojazdy a vďaka tomu ľahko manipulovateľný, ale zásuvky rotujú okolo svojej osi, takže prístup k nim, je veľmi jednoduchý. Druhá fotografia ponúka rohovú variantu toaletného stolíka v bielom odtieni z kolekcie Volage. Patrí k nejoblíbenjším a to predovšetkým vďaka veľkých úložným priestorom, opäť v podobe zásuviek rotujúcich okolo svojej osi. Po stranách zrkadla, sú navyše police, rovnako, ako pod doskou stolíka. Úložné aj odkladacie priestory sú v tomto prípade naozaj, až prekvapujúce.


K dispozícii je aj taburet na sedenie a ku každému toaletnému stolíku, možno samozrejme zaobstarať ďalší nábytok tak, aby bola študentská izba v harmónii a mala, či ponúkala dospievajúcemu dievčaťu všetko potrebné. Či, už detský toaletný stolík, alebo toaletný stolík pre dievčatá, či ženy, je pre vás rozhodne dobrou inšpiráciou na vianočný darček, či inú príležitosť. Každé dievča aj žena toaletný stolík ocenia, ako originálny nápad a predovšetkým nepostrádateľnou vec. Takže páni, čas Vianoc sa nie pomaly, ale už naozaj veľmi rýchlo blížia.