Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské izby pre bábätko až do šiestich rokov veku dieťaťa

Chystáte sa na príchod bábätka a chcete mať všetko perfektne pripravené? Dnes vám chceme predstaviť úplne nové dizajny detských izieb, ktoré môžeme označiť za veľmi netradičné a multifunkčné. Pýtate sa čo môže byť na detskej postieľke pre bábätko multifunkčného, ​​či na ďalších dieloch nábytku v detskej izbe? Nemecký výrobca predstavuje detské postieľky, ktoré môžete vo väčšine prípadov rozložiť na klasickú detskú posteľ s rovnakým rozmerom miesta na spanie. Privykanie klasickému spaniu bez postranných bočníc, tak bude pre vaše ešte malé dieťa nenásilné, bude určite v malej posteli komfortnejšie. V ponuke nájdete aj detské postieľky s možným umiestnením vedľa manželskej postele, alebo dokonca postieľky, ktoré zložíte a môžete brať napríklad sebou na chatu. Ponuka má niekoľko spoločných menovateľov. Nemecký výrobca predstavuje detský nábytok s radom certifikátov kvality a bezpečnosti, povrch je lakovaný a nie je použitá nalepená fólia pre docielenie dekoru a je rovnako pre dvierka a skrinky použité soft systému, takzvané pomalé dovieranie. A to všetko navyše za veľmi príjemnú cenu.

Multifunkčná detská izba pre bábätko šetrí čas aj peniaze

Prečo vlastne v posledných rokoch prichádzajú výrobcovia s ponukou multifunkčných postieľok a ďalšieho detského nábytku pre bábätko? Dôvod je veľmi prozaický, predĺženie životnosti postieľky, či celej detskej izby viac, než sú tri roky. Postieľka v klasickom dizajne totiž môže bábätku slúžiť naozaj len tri roky, potom už mu je malá, alebo skôr v mnohých prípadoch už nechce spať dieťa v postieľke s bočnicami. Tiež v troch rokoch je najvyšší čas učiť bábätko spať bez postranných bočníc a v troch rokoch, by už bábätko nemalo byť prebaľované. Dnes môžete zaobstarať bežne postieľku s možnosťou rozloženia na posteľ a tak sa životnosť, či môžeme povedať aj využiteľnosť postieľky posúva až na hranicu, kedy sa vaše dieťa pomaly chystá na začatie školskej dochádzky. Vďaka tomuto riešeniu môžete posunúť obstaranie detskej izby pre školáka až na dobu, keď sa už naozaj chystá do školy a je to aktuálne. Výhodou tiež je, že pri zariaďovaní detskej izby pre školáka o dieťati v šiestich rokoch viete rozhodne viac, ako v dvoch, či v troch. U väčšiny detí sa do šiestich rokov vyhraní jeho záujmy, záľuby, čo mu ide a nejde, či je športovo nadané, či radšej číta a kreslí. Adekvátne k tomu potom vyberiete vybavenie pre detskú izbu.

   

Na ilustračných fotografiách najlepšie môžete posúdiť, čo myslíme netradičným dizajnom u návrhov detskej izby pre bábätko. Postieľka aj v návrhu detskej izby kolekcie Lilly, ponúka možnosť rozloženia na klasickú posteľ, ale najviac sa nám páči nábytková stena. V prvej fáze používania môžete zostavu dvoch skríň využívať na prebaľovanie bábätka a v druhej fáze, ako klasický písací stôl. Stačí iba pod prebaľovacím pultom umiestnenou komodu presunúť kdekoľvek inde v interiéri, aby vznikol priestor pod, teraz už stolom pre voľný pohyb. Za nás unikátny dizajn, kedy nábytkovú stenu so skriňami môžete defacto využívať, až do dospelosti vášho dieťaťa. Úspora vynaložených finančných prostriedkov je značná, využiteľnosť investície takisto.

Detské postieľky v najrôznejších designoch

Najčastejšie padá pri zariaďovaní interiéru pre bábätko voľba rovnako len na obstaranie postieľky, ako samostatného dielu a niekedy ešte prebaľovací komody. Ak aj vy patríte medzi rodičov, ktorí chcú radšej viac prostriedkov investovať neskôr, už do detskej izby pre školáka, z ponuky postieľok si naozaj môžete vybrať. Často cestujete a nechcete kupovať dve postieľky? Kúpte si skladací postieľku. Chcete mať bábätko po narodení neustále pri sebe, teda u vás v spálni? Potom si kúpte postieľku, ktorú jednou stranou na manželskú posteľ napojíte.


   


Možností je celá rada. Pri výbere detskej postieľky, ale aj ďalších dielov nábytku určených pre bábätko, sú ale najdôležitejšie certifikáty. Bábätká musí vyrastať a predovšetkým spať, naozaj v zdravotne nezávadnom prostredí. Dobrý predajca nábytku vám vždy poskytne tieto informácie a vždy vás informuje nielen o krajine pôvodu, ale aj dostupných certifikátoch.