Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské postele, kolekcie pre rok 2017

Vždy záverom roka, výrobcovia nábytku predstaví niečo málo z kolekcií, ktoré chystajú na nasledujúci rok, tento rok pre rok 2017. Je to taká malá ochutnávka toho, na čo sa môžete v našej ponuke nábytku tešiť. A ako prvé, vám chceme predstaviť detské postele belgického výrobcu, ktoré už teraz v ponuke detského nábytku nájdete a už v januári budúceho roka si môžete zaobstarať, respektíve vašim deťom. Na ponuku nových dizajnov sa vždy veľmi tešíme, pretože dizajn, je rok od roku dômyselnejší a výrobcovia vždy prinesú pre rok nasledujúci niečo nové, niečo prekvapivého. Tak teda v akom znamení bude nasledujúci, tak rýchlo sa blížiaci rok 2017?

Detské postele z masívu dostanú veľký priestor

Stále väčší a väčší dôraz sa kladie na zdravotnú nezávadnosť nielen nábytku, ale všetkých produktov všeobecne. Spojenie s prírodou a prírodnými materiálmi odporúčajú aj psychológovia. Tieto materiály blahodarne pôsobí na psychiku človeka a to je v dnešnej uponáhľanej dobe veľmi dobre. Pokiaľ vám to finančná situácia dovolí, rozhodne odporúčame zaobstarať dieťaťu, či deťom do detskej izby nábytok z dreva, ako sa odborne hovorí, nábytok z masívu. A ak zvolíte drevo borovice, nebude to investícia ani príliš vysoká. Obstarávacia cena sa vždy odvíja od daného druhu dreva, napríklad nábytok z dreva mahagón je cenovo úplne niekde inde, než z dreva borovice. Pokiaľ sa rozhodnete zaobstarať dieťaťu nábytok z dreva, venujte veľkú pozornosť hrúbke dosiek, ktorá by mala byť minimálne 3,5 cm. Mohutnosť nábytku, pevnosť a kvalita dreva, je u tohto typu nábytku samozrejme zásadná.Dětská postel Pino   Dětská postel Oliver

Detský nábytok z masívu dnesw, to je úplne niečo iné, než ešte pred pár rokmi. Vďaka novým technológiám výroby, môže aj nábytok z masívu byť praktický, alebo, ako predstavujú ilustračné fotografie detské postele, tiež rozkladacie. Nábytok z masívu, už nie je len štýlový dizajn, ktorý sa príliš nevenoval praktickej stránke, ale je to moderný dizajn s radom možností. Detská posteľ z kolekcie Pino, na ilustrančnej fotografii, je vyrobená z dreva borovice a z rozmerom miesta na spanie 80x200 cm, ju môžete rozložiť na veľkosť v podstate manželského lôžka a to 160x200 cm. Vďaka tomuto riešeniu, sa tak v budúcnosti vyhnete nutnosti obstarania študentské postele, stačí, až dieťa vyrastie a bude už vhodná chvíľa, posteľ rozložiť. Posteľ môžete tiež rozložiť napríklad, keď vaše dieťa má návštevu a chce u neho prespať kamarát, kamarátka. Rozloženie detské postele je riešené pomocou vysunutia roštu, manipulácia s lôžkom je tak veľmi jednoduchá a zvládne ju aj malé dieťa. Súčasťou postele je tiež praktická zásuvka s možným využitím, ako úložného priestoru.

Tematický detský nábytok stále v kurze

V tomto roku rad výrobcov predstavil detský nábytok, v niektorom z daných tém. Predstavili sme vám detskú izbu pre chlapcov s tématikocu pirátov z Karibiku, alebo pre malých futbalistov, či námorníkov. Predstavili sme tiež detské izby pre dievčatá, ako pre skutočné princezné a nechýbala ani rada detských postelí, ktoré na seba vzali podobu závodných áut. Aj v budúcom roku tento trend tematického detského nábytku bude pokračovať a tak vám môžeme napríklad už teraz, ponúknuť nové detské postele v podobe závodných áut ako pre dievčatá, tak pre chlapcov.Dětská postel Pino   Dětská postel Pino pro holku

Na nábytku Aldo, už teraz pre vás chystáme nové kolekcie, nové dizajny a aj v roku 2017 sa je na čo tešiť. Veríme, že vás opäť zaujme rad designov francúzskych výrobcov, alebo výrobca z Belgicka, Dánska, Nemecka a Turecka. Naša ponuka, to však nie je len nábytok pre deti, ale samozrejme aj pre dospelých a nechýba ani rada bytových doplnkov, ktoré ešte len z daného interiéru urobia harmonický celok. Tešíme sa opäť na vašu návštevu.