Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské toaletné stolíky, moderné bývanie pre dievčatá

Dnes si pod náš pomyselný drobnohľad vezmeme úplne nový diel nábytku pre vybavenie detskej izby dievčaťa. Ešte pred dvoma rokmi by ste ťažko v ponuke detského nábytku hľadali toaletný stolík. A vidíte, neušlo ani tak moc času a detský toaletný stolík sa stal tradičným dielom v detskej izbe dievčaťa. Navyše či už malé dievčatká či väčšie, dospievajúce slečny toaletné stolíky jednoducho milujú. A tak ak hľadáte nejaký tip na darček pre vaše dievčatko, toaletným stolíkom rozhodne nič nepokazíte. V ponuke detského nábytku nájdete celú radu designov od moderných, až po štýlové s rustikálnymi prvkami. Často je toaletný stolík v danej kolekcii jednoducho zostavený z detskej komody a zrkadla. Dnes vám niektoré z dizajnov, ktoré sa nám najviac páči predstavíme.

Moderné toaletné stolíky

Ak máte radi nadčasový, jednoduchý dizajn, ktorý kladie dôraz na praktické využitie nábytku, potom je lepšie vyberať z ponuky moderných toaletných stolíkov. Ich najväčšiu ponuku predstavuje francúzsky výrobca a nie je sa vlastne čomu diviť. Francúzska elegancia a cit pre "krásno" je všeobecne známa. A naozaj ako prvý prišli z ponukou toaletných stolíkov tiež pre deti francúzski výrobcovia. Toaletný stolíky v najrôznejších odtieňoch a vo veľmi nadčasovom dizajne. Ak takýto toaletný stolík zaobstaráte, nezískate do detskej izby len priestor pre vaše dievčatko, kde sa môže skrášľovať. Zároveň so stolíkom získa vaše slečna rad úložných a odkladacích priestorov. Rovnako je dobré zároveň s toaletným stolíkom zaobstarať nejaký ten taburet na sedenie, ktorý by mal tiež zapadať do celého konceptu interiéru.Na prvé fotografii biely toaletný stolík Frivole, ktorý patrí k rozmerovo väčším, ale neponúka tak veľké úložné priestory. Dizajn je vhodný nielen do detskej izby dievčaťa, ale aj do spálne. Je to moderný dizajn, ktorým v ani jednom z menovaných interiérov nič nepokazíte. Toaletný stolík na fotografii s taburetom, skrinkou na kolieskach Dandy, ktorou môžete navýšiť úložné priestory a s detskou posteľou Alpha. Ako návrh detskej izby pre dievča sa nám skladba dielov, nábytku veľmi páči. Druhá fotografia predstavuje toaletný stolík Volage ako rohovú variantu a to je veľmi dobre, možno tak využiť aj v malom interiéri. U tohto typu stolíku je rad zásuviek, ktoré sa otáčajú okolo svojej osi a tak prístup ku kozmetike či bižutériu je veľmi jednoduchý. Navyše tieto "kastlíky" sú rozdelené ešte na štyri ďalšie priestory a tak organizácia aj veľmi malých predmetov a potrieb je veľmi jednoduchá.

Toaletní stolek Volage

Toaletný stolík je aj veľmi praktickým dielom nábytku a niekedy vás naozaj veľkosť úložných priestorov prekvapí. Páči sa nám aj skrinka na kolieskach, ktorú si podľa potrieb, dievča premiestni kam potrebuje. Zároveň je možné využiť ako nočný stolík napríklad vedľa postele. Aj u skrinky na pojazdoch rotujú zásuvky okolo svojej osi a vnútorný priestor je rozdelený. Veľmi nadčasová je aj kombinácia odtieňov, medzi veľmi vyhľadávané potom patrí spojenie bielej s čiernou.

Rustikálne toaletné stolíky, štýl ktorý sa oplatí

Pravdou je, že rustikálny nábytok je všeobecne drahší, než moderný nábytok. Aj keď samozrejme nebýva to pravidlom. Avšak u toaletných stolíkov tomu tak je. Ponuka rustikálnych toaletných stolíkov, to je v prevažnej väčšine spojení komody so zrkadlom, veľmi často je využívaný biely, alebo ružový odtieň. Pravidlom takisto aj tu býva delenie vnútorného priestoru na niekoľko častí a to vždy pri hornej zásuvke. Teda pod zrkadlom prvá zásuvka, čo je samozrejme zámer. Každý z toaletných stolíkov patrí do nejakej kolekcie dievčenského nábytku a tak v identickom prevedení zaobstaráte tiež posteľ, písací stôl, regál, alebo skriňu. Skrátka všetko pre úplné vybavenie interiéru vášho dievčatká.Dievčatká či už malé, či veľké jednoducho toaletné stolíky milujú. Ako darček je to veľmi inšpirujúci nápad. Toaletné stolíky ešte pred nedávnom upadli nenávrtaně v zabudnutie, ale ich návrat späť do ponuky nábytku sa stretol s pozitívnym ohlasom. A ako sme spomenuli už na začiatku, prekvapivo sa toaletný stolík stal tiež bežným vybavením detskej izby dievčaťa. Ponuka je veľmi originálna a my veríme, že táto celkom nová kategória na našich stránkach vás potešila. Predovšetkým potom vaše malé princezné.