Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok od narodenia, až po strednú školu, ide to

Hľadáte detskú postieľku, ktorú by ste až jej rozmerom bábätko odrastie, plne ďalej využívali? Dnes vám predstavíme detské postieľky, ktoré možno nielen rozložiť na klasické detské postele, ale dokonca v niektorých prípadoch na celú detskú izbu. Multifunkčné detské postieľky vďaka dômyselnému dizajnu predovšetkým šetrí vaše peniaze. V mnohých prípadoch nemusíte kupovať detskú izbu pre školáka, až bábätko postieľke odrastie. Je síce pravdou, že počiatočné investície do detskej postieľky s ďalšou možnosťou jej rozloženie je vyššia, ale investícia sa vám mnohonásobne vráti. Navyše sa nemusíte báť, že by sa používaním nábytok do doby takmer dospelosti vášho dieťaťa nejako zničil bežným, každodenným používaním. Nábytok je veľmi kvalitný s radom certifikátov, vyrobený z MDF dosky a hrany sú zakončené abs systémom. Detský nábytok možno využívať po niekoľko rokov práve s ohľadom na precíznu výrobu a kvalitné spracovanie. Čo teda môžeme ponúknuť pre vaše bábätko až do štrnástich, pätnástich rokov?

Z detskej postieľky jej rozložením získame detskú izbu

Detská postieľka z kolekcie Gaia ponúka možnosť rozloženia na celú detskú izbu. Z detskej postieľky získate pre detskú izbu školáka diely, ako je klasická detská posteľ pre matrac o veľkosti 90x190 cm, komoda, regál a písací stôl. Vlastne všetko, čo školák v detskej izbe bude od začiatku školskej dochádzky potrebovať. Ale nielen že z postieľky získate za jednu cenu kompletnú detskú izbu. Tiež detská postieľka v zloženom stave ponúka rad vecí naviac, než klasická detská postieľka, ktorá naozaj slúži len ako miesto na spanie. Najlepšie bude uviesť celý spôsob využitia nábytku na ilustračnej fotografii.

  

Detská postieľka samozrejme okrem miesta na spanie disponuje prebaľovacím pultom, ktorý je veľmi vhodne umiestnený hneď vedľa postieľky. Pod prebaľovacím pultom je šatníková tyč na zavesenie oblečenia, vedľa je hneď ďalší skrinka na najrôznejšie potreby. Pod postieľkou je tiež zásuvka, do ktorej potom môžete umiestniť napríklad náhradné prikrývky. Na bočnej strane postieľky sú ďalšie police. A iste vás zaujíma, čo sa nachádza na druhej strane postieľky. Ako je tam priestor rozdelený. Rovnako veľmi prakticky.

  

Z druhej strany postieľky je celý rad ďalšieho odkladacieho priestoru v podobe radu políc a tiež priestranné komody. Na druhej fotografii potom vidíte, ako je postieľka rozložená na všetky samostatné diely, ktoré vám, či respektíve vášmu dieťaťu zaistí detskú izbu so všetkým. Tento systém sa nám naozaj veľmi páči. Odtieň šedý dub v spojení s bielou je kontrastný a pritom veľmi harmonický. V kolekcii detského nábytku Gaia nájdete ako sme uviedli aj ďalšie diely nábytku a tak môžete zaobstarať aj šatníkovú skriňu, alebo ak plánujete obstaranie postieľky len do spálne a vybavenie detskej izby chcete odložiť na neskôr, potom možno z ponuky vybrať klasickú detskú posteľ bez možnosti rozloženia. V dnešnom bytovom dizajne sa koľkokrát ani nestačíme diviť, čo všetko dokážu v posledných rokoch dizajnéri vymyslieť. Dnes možno nábytok zaobstarať rozumne tak, že vaša finančná úspora môže byť naozaj veľká. A na také "chytré" designy sa sústredí práve nábytok Aldo.