Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok pre chlapca v tradičných odtieňoch

Hľadáte nadčasový dizajn detského nábytku pre vášho chlapca, alebo do detskej izby dvoch chalanov? Máme pre vás veľmi trendy dizajn od španielskeho výrobcu v tradičných odtieňoch a keď si dnes budeme rozprávať o detskom nábytku pre chlapcov, tak samozrejme v odtieni modrom. Predstavíme vám riešenie pre jedno dieťa, pre dve, celý rad samostatných dielov nábytku, alebo ucelených zostáv detských izieb. Medzi veľmi obľúbené riešenie interiéru patrí už zvyčajne poschodové postele, ktoré, či už v detskej izbe jedného dieťaťa, alebo viac detí, dokážu ušetriť najviac miesta. Inšpiráciou dnešného článku bude, ako zariadiť interiér pre chlapcov, školáka, alebo študenta z ponuky nábytku španielskeho výrobcu.

Detská izba pre jedného chlapca, keď je málo miesta

S nedostatočne veľkou miestnosťou nemusí bojovať len rodičia viac detí, ale aj jedného dieťaťa. Ak máte chlapca a na vybavenie jeho detskej izby naozaj len veľmi málo miesta, potom vám odporučíme úplne unikátne riešenie v podobe poschodovej postele so skriňou a písacím stolom. Úspora miesta je naozaj značná. Vďaka vyvýšenému lôžku možno v priestore pod ním umiestniť nie len šatníkovú skriňu, ale rovno šatňu, kde je možný aj vstup dovnútra pod lôžko. Ďalej poschodová posteľ pod lôžkom ponúka písací stôl v dĺžke 153 cm a celý rad políc, ktoré sú veľmi vhodne rozmiestnené tak, aby dieťa malo všetko potrebné po ruke.Predstavujeme hneď dva návrhy v podobe poschodovej postele pre jedno dieťa, pre jedného chlapca. Dizajn je tak elegantný a moderný, že môžete využívať ako pre predškoláka, tak už dospievajúceho chlapca. Lepšie meniť dekorácie a doplnky, ako nábytok a tak, ak nechcete v priebehu detstva niekoľkokrát meniť izbu, vyvarujte sa príliš detským motívom pri nábytku. Poschodová posteľ na prvej fotografii s šatňou s možným vstupom do jej vnútorného priestoru, druhá fotografia ponúka o trochu menej náročný dizajn a to poschodovú posteľ s písacím stolom a policami bez šatníkovej skrine. Tú možno samozrejme zaobstarať tiež.

Detská izba pre jedného, alebo dvoch chlapcov, keď je miesta dostatok

Ak nemusíte až tak šetriť miestom a máte k dispozícii dostatočne veľkú miestnosť pre vybavenie detskej izby, predstavujeme vám ďalší návrh moderného vybavenia pre chlapcov od španielskeho výrobcu. Detská posteľ s prístelkou aj úložným priestorom, ktorú môžete využívať aj v izbe pre jedno dieťa s tým, že prístelku využijete len k občasnému prespaniu návštev. Pokiaľ chcete zariadiť detskú izbu pre dvoch chlapcov, potom možno využívať prístelku samozrejme na každodenné spanie. V kolekcii nájdete celý rad samostatných dielov a tak návrhov ako zariadiť detskú izbu pre chlapca, alebo dvoch chlapcov môže byť celá rada.   

Na ilustračných fotografiách môžete medzi sebou porovnať dva z možných návrhov. Písací stôl na oboch fotografiách je tiež variabilný a jeho dĺžka môže byť 150 cm pre jedno dieťa, alebo 200 cm pre dve deti, kedy môžu využívať písací stôl vďaka dostatočnej dĺžke súčasne. Na prvom návrhu je detský nábytok v bielo modrom prevedení, druhý návrh je ešte doplnený o odtieň šedého duba, ktorý je vhodné použiť u starších detí. Páči sa nám aj možnosť výberu z prevedenia klasickej šatníkovej skrine, alebo rohové. A veľmi praktické sú police na stenu, ktoré možno kúpiť v ľubovoľnom počte.

Detská multifunkčná posteľ, ako riešenie každého interiéru

V našej ponuke detského nábytku samozrejme nechýbajú ani tak obľúbené detské postele multifunkčné. Tie takisto patrí medzi nábytok, ktorý je vhodné zaobstarať, keď nedisponujete príliš veľkou miestnosťou pre zariadenie detskej izby a tiež pre rodičov, ktorí nie sú príliš milovníci poschodové postele. Multifunkčné riešenie to je miesto na spanie, písací stôl a väčšinou veľký úložný priestor v podobe políc a komody.

Na fotografii ponúkame jednu z mnohých možností. Detská posteľ multifunkčná s písacím stolom, komodou v podobe skrinky, s komodou s zásuvkami, komoda je tiež z bočnej strany postele, celkovo sú teda tri a aj tu sú police. Praktické a moderné riešenie do detskej izby chlapca.