Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dizajn detské postele má podobu perníkovej chalúpky

Trúfame si tvrdiť, že na stránkach nábytok Aldo nájdete vždy niečo navyše. Unikátny designy a vysoká kvalita je to, čo je predovšetkým prioritou tejto spoločnosti. A vďaka popularite detského nábytku na stránkach nábytok Aldo vznikla nová značka Aldo Kids. Pod týmto názvom nájdete designy, ktoré nikde inde nenájdete, designy, ktoré má spoločnosť nábytok Aldo v exkluzívnom zastúpení pre celú východnú Európu. Aldo Kids znamená unikátnosť a originalitu produktu, Aldo Kids znamená tiež certifikovaný, pre vaše deti bezpečný nábytok. A dnes vám chceme predstaviť riešenie detskej izby, kde v hlavnej úlohe je naozaj detská posteľ ako z rozprávky. Detská posteľ, ktoré sme hneď z prvopočiatku dali pracovný názov "perníková chalúpka". A ako sami máte možnosť posúdiť, vôbec nie sme ďaleko od pravdy.

Originálna dizajnová poschodová posteľ, ktorá navyše ušetrí veľa miesta

Páči sa nám spojenie unikátneho dizajnu s maximálnym praktickým využitím. A presne taká je ponuka detského nábytku v kolekcii My World. Naozaj detský svet prostredníctvom originálneho dizajnu, ktorý vaše deti budú milovať. Poschodová posteľ nebude len miestom na spanie, ale aj miestom plným zábavy, ktoré deti nebudú chcieť opúšťať. Poschodová posteľ pre jedno i dve deti, poschodová posteľ, ktorá už očarila rad z vás.

 

Poschodová posteľ v podobe originálnej chalúpky, ktorú môžete zaobstarať s kĺzačkou, alebo bez nej. Poschodová posteľ, ku ktorej môžete zaobstarať rad ďalších komponentov pre vybavenie celej detskej izby. Domček nielen ako napodobenina, ale domček so všetkým, čo k nemu patrí, vrátane okien, alebo štýlových dekorácii v podobe hríbu muchotrávok. 

 • súčasťou poschodové postele je kĺzačka s šatníkovou skriňou, police po oboch stranách

 • schodíky sú bezpečné, široké a šmýkačku môžete a nemusíte zaobstarať, podľa vašich dispozícií interiéru

 • rozmer miesta na spanie 90x200 cm, nosnosť lôžka 110 cm

 • výška poschodové postele 194 cm

 • výška šmýkačky s šatníkovou skriňou a policami 170 cm

 • celková šírka postele aj s kĺzačkou 305 cm

 • hĺbka poschodové postele 95 cm, hĺbka i s kĺzačkou 240 cm

 • celkové rozmery výška 194 cm, hĺbka 240 cm, šírka 305 cm

 • poschodová posteľ, ktorá získala certifikát za vysokú bezpečnosť

 • nie je možné zrkadlové zostavenie

 • vnútorné vybavenie poschodové postele pod lôžkom police

 • police možno využiť aj ako písací stôl, v cene osvetlenie nad policami

 • dodanie v dielach s nutnosťou montáže

 

V malej detskej izbe je riešenie úložných priestorov zásadné

A predovšetkým preto, že pri zariaďovaní detskej izby musíme myslieť aj na to, aby deťom zostalo miesto na hranie. Výrobcovia prichádzajú s rôznymi možnosťami, ako ušetriť miesto v interiéri, od zabudovaných šatníkových skríň v poschodovej posteli, cez zasúvacie písacie stoly. Ale riešenie s ktorým prichádza turecký výrobca, ako autor dizajnu tejto unikátnej poschodové postele, sa nám páči najviac. Šatníková skriňa z jednej strany postele a police umiestnené pod šmykľavkou, to je maximálna úspora a dostatočný priestor na hranie.

Stále to nie je všetko, ďalší nemalý úložný priestor majú deti k dispozícii v domčeku. Vnútri domčeka je rad políc a ak využijete poschodovú posteľ len pre jedno dieťa, tak získate úložný priestor pod hornou posteľou naozaj veľkých rozmerov.Kolekcia My World predstavuje úplne nový prístup k vybaveniu detskej izby. Prístup, ktorý ponúka rodičom maximálne využitie priestoru danej miestnosti pre vybavenie detskej izby a deťom to najkrajšie zázemie, v ktorom budú rozhodne radi tráviť svoj čas. K poschodovej posteli môžete kúpiť rad ďalších dielov, písací stôl, veľká, priestranná skriňa, alebo tiež klasická komoda s šuplíky. Nábytok z kolekcie My World je okrem unikátneho dizajnu aj kvalitná. Pre jeho výrobu bolo použité ako mdf dosky, tak laminátu, ten v prevažne väčšine na výrobu políc a ďalších menej namáhaných miest. Montáž s ohľadom na veľkosť poschodové postele a ďalších čiastkových častí odporúčame vykonávať v dvoch osobách.

Značka Aldo Kids - na vybavovanie detskej izby sa pozeráme detskými očami

Čo je vlastne značka Aldo Kids? Čo označuje, ako vznikla a čo charakterizuje? Kvalita, originálny dizajn a doručenie nábytku pre vás rodičia úplne bez starostí. Áno, tak možno v skratke tiež popísať toto označenie detského nábytku. Ale je tu rad vecí navyše, ktoré vám táto značka prinesie. Aldo Kids znamená záruku originálneho dizajnu, ktorý inde nenájdete, pretože nábytok Aldo vždy spolupracuje s výrobcami nábytku na základe exkluzívne ponuky. Nábytok Aldo tiež oznamuje výrobcom požiadavky a potreby našich zákazníkov, na našom trhu a to je veľmi podstatné.

Každá krajina má svoju kultúru, svoj vlastný vkus a tak je podstatné a pre nás v bytovom dizajne veľmi, pristupovať k potrebám zákazníkov individuálne. Pre náš trh je napríklad charakteristický nedostatok miesta v interiéri a tak sa snažíme vždy ponúkať nábytok, konkrétne do detskej izby, s nejakou určitou prídavnou hodnotou. Nájdete tak v ponuke radu detských postelí so zásuvkou, ako je tomu práve u postelí z masívu. Značka, to sú tiež služby na vysokej úrovni, či už v podobe dopravy zdarma viac ako desať rokov, alebo výnos do poschodia zdarma. Nákup nábytku je tak bez starostí. A pohľad na svet detskými očami? Asi tak, ako uvádzajú ďalšie ilustračné fotografie.

 

Pri zariaďovaní detskej izby je potrebné vnímať aj to, ako daný interiér deti vidia, aby sa neskôr v predovšetkým ony samy cítili dobre. Aby deti chceli v detskej izbe tráviť svoj voľný čas. Nie v kuchyni, nie v našej spálni, ale v detskej izbe. A aby sme takého interiéru docielili, stávame sa na nábytku Aldo vždy na nejakú dobu naozaj deťmi. Len tak sme schopní vybrať a potom tiež zaradiť do našej ponuky designy, ktoré deťom budú vyhovovať a pokryjú aj ich praktické potreby.

Dizajn musí ísť ruka v ruke s tou najvyššou možnou kvalitou

Na kvalite nábytku veľmi záleží a predovšetkým, keď sa jedná o naše deti. Značka Aldo Kids kvalitu zaručuje hneď niekoľkými spôsobmi. Starostlivým výberom dodávateľov nábytku, medzi ktoré patrí španielsky výrobca, belgický, francúzsky, ale aj turecký a tiež spôsobom doručenia, aby sa nábytok pri preprave nepoškodil. A práve preto ide spoločnosť nábytok Aldo cestou vlastnej dopravy, vlastnými vozidlami, ktoré sú veľmi charakteristické svojimi polepy a určite mnohí z vás nás už na svojich cestách videla. Rad reklamácií a nepríjemností vzniká práve vinou zlého zaobchádzania s nábytkom pri jeho preprave. A ak už predsa len nejakú reklamáciu riešime, ak je to v našich silách, snažíme sa ju vybaviť do 48 hodín. Spoločne a s pokorou ide predsa všetko lepšie. A nám na kvalite aj našich službách veľmi záleží, pretože dizajn máme radi.