Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dokonalá detská izba pre dve dievčatá

Zariadiť detskú izbu pre dve dievčatká, či už malé, alebo väčšie slečny, je dnes našťastie jednoduchou záležitosťou. Ponuka "dievčenských" designov v ich obľúbenej farbičke, áno, ružovej, to je celý rad možností na výber. Ale my sa dnes zameriame na vybavenie detskej izby pre dievčatá, keď máte k dispozícii len rozmerovo malú miestnosť. Napríklad práve panelákového typu bývania, kedy je pôdorys miestnosti úzky a dlhý. Ale ako sme spomínali, vďaka dômyselným dizajnom, šetrným, či povedzme ohľaduplným k priestoru, je dnes na všetko riešenie. Predstavíme vám jedno z veľmi elegantných riešení detskej izby dvoch dievčatiek, zostavu nábytku Artic pink, ktorú exkluzívne nájdete na našich stránkach v zastúpení španielskeho výrobcu. A ako to už u nás, ako predajca býva, opäť môžete posúdiť kvalitu, odtiene a dômyselnosť dizajnu z našich vlastných fotografií, ktoré vždy na našich stránkach máte k dispozícii z reálne zostaveného nábytku. S nami vás nič „nemilo“ neprekvapí, s nami je to vždy nákup na istotu, nábytok odskúšaný deťmi. A tak sa dnes s vami môžeme podeliť aj o to, ako sa dievčatkám zostava páčila, pretože z fotografií je to naozaj zrejmé. Dokonalú detskú izbu v nereálnom svete nenájdete. Zostava nábytku do detskej izby malých i väčších dievčatiek

Na prvý pohľad veľmi elegantný, pekný dizajn v moderných líniách a u dievčatiek obľúbených odtieňoch. Ale čo na ten druhý pohľad? O tom bude naše dnešné rozprávanie. Detská izba Artic pink, bola cielene španielskym výrobcom navrhnutá do úzkej, dlhej izby. Nábytok tak môžete predovšetkým umiestniť pozdĺž steny a nezasahuje príliš do vnútorného priestoru izby. Úložné priestory sú zaistené veľkým nadstavcom so skrinkami. Vnútorná časť skriniek ponúka vždy jednu policu. Pod nadstavec sú umiestnené lôžka, kde jedno z lôžok je na vysunutie. Manipulácia s lôžkami je veľmi jednoduchá vďaka kvalitným pojazdom, vysunutie dolného lôžka zvládne aj malé dievčatko. Rovnako posteľ s dolným lôžkom na vysunutie môžete premiestniť kdekoľvek do priestoru detskej izby a pod nadstavec naopak umiestniť napríklad dva písacie stoly. To je už na vás a na dispozícii danej miestnosti, ktorú máte k dispozícii. Pokiaľ je možné, stoly môžete dať vedľa seba, ale ak sú stoly väčšie, ponúka sa aj rohové prevedenie, či umiestnenie pod nadstavcom. Opäť, podľa dispozícií vašej izby.

    

Samozrejme, že zostava je vhodná aj v prípade, že máte jednu princeznú, druhé lôžko určite rada využije pre najlepšiu kamarátku k občasnému a u dievčatiek toľko obľúbenému, prespaniu u najlepšej kamarátky. Obe dievčatká, či už sestričky, alebo kamarátky, budú mať na spanie rozhodne dostatok miesta a pohodlia. Možno jediným problémom môže byť, kto bude spať na hornom a kto na dolnom lôžku. Ale veríme, že dievčatká sa vždy nejako spravodlivo dohodnú.Posledným dielom pri zostave Artic pink, je okrem dvoch lôžok a objemného nadstavca ešte navyše šatníková skriňa. Tá musí byť spojená s nadstavcom, aby ucelený návrh bol bezpečný a pevný. Šatníková skriňa je tradičná pre deti, dvojdverová, s dostatočne deleným vnútorným priestorom. A v prípade, že by ste túžili po druhej šatníkovej skrini pre dve dievčatká, z ponuky španielskeho výrobcu je možné k zostave Artic pink, zaobstarať celý rad komponentov s odtieňom staroružovej, pastelovej farby. Napríklad nočný stolík, kontajner na pojazdoch, už spomínané písacie stoly, ktoré sú však v ponuke v bielom prevedení, ale vyberať môžete z dvoch typov šatníkových skríň s ružovým tónom, ale zaobstarať do izby môžete aj komodu, alebo praktické police na zavesenie na stenu. Myslíme si však, že v prípade obstarania zostavy Artic, pre jedno dievčatko, úložné priestory sú viac než dostačujúce.Nie je ružová, ako ružová, všetkého veľmi škodí

Ako predajcovia nábytku, ale aj spoločnosť, ktorá sa na návrhoch designov podieľa, vždy odporúčame pastelový, jemný tón, pre ružový odtieň. Za nás je ideálny práve takzvane staroružový odtieň, niekto tento tón označuje za lososový, pretože nie je agresívny, skrátka nie je príliš sýto ružový. Takú ružovú majú rady najmä malé dievčatká a vy, ako rodičia veríme, že viete presne o ktorej ružovej hovoríme, ale tento sýto ružový odtieň potom bude problém v detskej izbičke už dospievajúcich slečien. Rovnako by sme vám odporučili vyvarovať sa zaobstarávaniu nábytku len v ružovom prevedení, vždy pre každú izbu je lepšie kombinácia ružovej s bielou, či iným odtieňom, napríklad svetlou imitáciou dreva, alebo jemne sivou. Detská izba, kde je všetko ružové ala "Barbie štýl", sa každému dievčatku čoskoro sprotiví. A vy budete musieť meniť nábytok, aby sa ako už väčšia slečna vo svojom kráľovstve cítila zase príjemne. Je lepšie a rozhodne finančne menej náročné, tu a tam adekvátne k veku vašich dievčatiek meniť doplnky a dekorácie, než kupovať stále nový nábytok. A ako sme už mnohokrát napísali a popísali, pri výbere nábytku do detskej izby, pridajte k veku vašich detí aspoň päť rokov, aby ste naozaj vybrali správne a aj za nejaký čas, až dieťa povyrastie, bolo v detskej izbe šťastné. 

Vyberajte nábytok na istotu, vyberajte z fotografií reálne zostaveného nábytku

Spoločnosť nábytok Aldo starostlivo vyberá a zvažuje, aký nábytok do ponuky zaradí. Na našich stránkach určite nenájdete nábytok s takzvanou kategóriou "lowcost", pretože kvalitný nábytok naozaj nekúpite za pár korún. Kvalitný nábytok aj pri nákupe cez internet spoznáte veľmi ľahko, rovnako ako poctivého predajcu. Pri ponuke produktov nechýbajú rozmery, ale ani návody na montáž, krajina pôvodu, kde je nábytok vyrábaný a v neposlednom rade poctivý predajca, poprípade výrobca, disponuje certifikátom kvality a zdravotnej nezávadnosti. 

Spoľahlivý predajca nábytku vždy ponúka, či mal by ponúkať nejakú prídavnú hodnotu. Či už je to vlastná, veľmi šetrná doprava nábytku, ale príkladom môžu byť aj vlastné fotografie zhotovené z reálne zostaveného nábytku, pretože zhotovovanie takýchto fotografií pre predajcov nie je vôbec lacnou záležitosťou, ba naopak. Ale vy potom máte k dispozícii desiatky fotografií pri jednom produkte, vďaka čomu tak máte aj pri nákupe cez internet možnosť posúdiť reálny odtieň nábytku aj jeho kvalitu. 

    

Spoľahlivý predajca nábytku, úzko spolupracuje s výrobcami a obchodných partnerov si vyberá. Na Nábytku Aldo, nájdete designy od popredných francúzskych aj španielskych výrobcov, designy, ktoré vám exkluzívne predstavujeme prostredníctvom našich stránok už takmer dve desiatky rokov. A získať od veľkých výrobcov v Európe exkluzivitu, tiež svedčí o spoľahlivosti predajcu, u ktorého máte v pláne zaobstarať nábytok. Veríme, že všetko, čo robíme takzvane navyše aj vám pomôže vo výbere nábytku na istotu.