Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dokonalý dizajn v nereálnom svete nenájdete

Milí priatelia designu, v tomto roku nás opäť čaká celý rad výstav a stretnutí s našimi obchodnými partnermi z Francúzska a zo Španielska, ktoré exkluzívne prostredníctvom našich stránok zastupujeme už takmer druhé desaťročie. Exkluzívne zastúpenie má aj pre vás, našich zákazníkov celý rad výhod. Predovšetkým máte istotu, že nielen predajca, ale aj výrobca nábytku má dlhoročnú skúsenosť, pretože byť na trhu takmer dvadsať rokov, to už je nákup na istotu aj z tohto hľadiska. Exkluzivita vám zákazníkom taktiež ponúka možnosť výberu z veľmi originálnych designov, ktoré nikde inde nenájdete a my ako predajcovia sme veľmi hrdí, že od popredných výrobcov nábytku zo západnej Európy sme túto výsadu získali. Veľmi dôležitá je pre nás rozhodne kvalita a dômyselný design. A hneď zo začiatku roka neleníme a máme za sebou prvé, veľmi prínosné stretnutia a rozprávanie nad designom, ktorý vám už čoskoro na našich stránkach predstavíme.Nábytok z Francúzska, istota, elegancia

Na našich stránkach predstavujeme nábytok od troch francúzskych výrobcov. Každý z týchto troch výrobcov ponúka veľmi rozdielne designy, ktoré však majú mnoho spoločného. Predovšetkým ale potom, kvalitné spracovanie a povestnú francúzsku eleganciu a šarm. S francúzskymi výrobcami, ako sme spomínali už v úvode, spolupracujeme takmer dve desiatky rokov a za tak dlhú dobu o nábytku vieme naozaj všetko. Je to ďalšia z výhod pre vás zákazníkov, vyberať nábytok od predajcu s dlhoročnou tradíciou, ktorý naozaj vie, čo predáva a predovšetkým vám môže poradiť. Na našich stránkach vďaka úzkej, dlhoročnej spolupráci každý produkt, každý dizajn v ponuke poznáme, ale nielen to. Každý produkt nám takzvane prešiel rukami, pretože sme daný typ nábytku zostavili, aby sme vedeli naozaj všetko. Nábytok zostavujeme predovšetkým aj z toho dôvodu, aby ste u nás mali možnosť vyberať z fotografií reálne zostaveného nábytku a váš nákup bol na istotu. Nič vás "nemilo" neprekvapí, nábytok, ktorý si zaobstaráte na našich stránkach, bude mať aj v reáli odtieň, ako na fotografii a samozrejme máte možnosť lepšie posúdiť aj kvalitu.

  

Nábytok zo Španielska, temperament, ktorý osloví

Mnohí z vás už nábytok od španielskeho výrobcu majú doma. Medzi najčastejší výber vás zákazníkov od tohto výrobcu patria poschodové postele a všeobecne detský nábytok v nádherných, pastelových odtieňoch. Temperament južných krajín sa do designu rozhodne prepísal. Ale aj maximálna úspora miesta v detskej izbe, ktoré rozhodne dizajnom od španielskeho výrobcu docielite. Veľmi obľúbené detské zostavy, ktoré za pomocou nadstavca a lôžok umiestňujete pozdĺž stien, alebo toľko populárnej poschodovej postele so šatníkovou skriňou, či písacím stolom, to všetko máte možnosť a tiež kupujete už niekoľko rokov práve od španielskeho výrobcu.Aj tu sa ako predajcovia môžeme pochváliť veľmi úzku spoluprácu a predovšetkým, veľmi radi prezentujeme vysokú kvalitu španielskeho nábytku. Samozrejmosťou je hrúbka materiálu až 25 mm a povrchová úprava poctivou dyhou. Ale upozorniť tiež musíme na nevšedné, naozaj veľmi originálne designy, ktoré práve u španielskeho výrobcu sú vždy o krok vpredu pred ostatnými. Skrátka moderný design, ktorý rozhodne dokáže prekvapiť a pre vaše bývanie má čo ponúknuť.

  

Nábytok od ALDO, nákup na istotu

Aj my ako predajcovia radi prispievame k tomu, že ako zákazníci budete nielen maximálne spokojní, ale predovšetkým váš výber bude na istotu. A tou najlepšou možnosťou, ako vám zákazníkom umožniť pokiaľ možno čo najviac nákup na istotu, je zhotovovanie fotografií z reálne zostaveného nábytku. Ako sme spomenuli už v úvode, ako zákazníci máte istotu, že produkt na fotografii bude vyzerať úplne rovnako aj u vás doma, máte istotu kvality, ale aj odtieňov. Tiež môžete lepšie posúdiť rozmery daného "kúska" nábytku, pretože fotografie robíme vždy s deťmi pre vašu lepšiu predstavu, aký je vlastne nábytok veľký a ako bude aj vašim deťom vyhovovať.

  

Na dizajne sa tiež podieľame a predstavujeme aj vlastné návrhy designu, ktoré ovplyvňujete najviac vy zákazníci, práve svojimi otázkami a potrebami. Načúvame vašim prianiam a problémom s bývaním, ktoré potom vyústi v ďalší, nádherný dizajn. Ale o tom zase niekedy nabudúce v našom rozprávaní o nábytku, bývaní a lifestyle.