Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Komoda Maya 482878

Výrobca: DME - F
Kód: DME0149-2014
95,08 €
Predpokladaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Farba: dub-hnedá
Výška (cm): 104 cm
Šírka (cm): 42,5 cm
Hľbka: 41,6 cm
Počet balíkov: 1 ks
Hmotnosť: 24 kg
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Povrchová úprava: 3D dekor
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Návod na montáž

Moderná komoda Maya ponúka riešenie pre malé interiéry spální

 

Komoda vhodná do malých interiérov spální vďaka dizajnu komody, ktorý je vysoký a úzky. Nezaberie totiž príliš z toľko drahocenného priestoru a vďaka výške, respektíve piatim zásuvkám nechýba ani dostatok úložných priestorov. Kolekcia nábytku do spálne Maya ponúka ďalšie diely samostatne na výber pre možné zostavenie kompletného interiéru. Nechýba však ani klasická komoda s tromi zásuvkami, ktorá je už tradičným dielom pre vybavenie spální.

 

Francúzsky výrobca okrem moderného dizajnu kladie dôraz aj na kvalitu a dostupnú cenu. Materiálom je laminát s hrúbkou dosiek 18 až 22 mm. Povrchová úprava v 3D dekore, imitácia dreva dub je tak veľmi vierohodná. Dodanie nábytku v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zadarmo po celej republike aj pri nadobudnutí len jedného z dielov, či celej zostavy.

 

Spálňa Maya

 

Môžeme povedať, že kolekcia Maya ponúka už tradičné diely pre zostavenie kompletného interiéru spálne. V kolekcii Maya to je však tiež posteľ v rozmere 140x190 cm a 160x200 cm. Samozrejmosťou sú nočné stolíky, na výber máte tiež komodu s tromi zásuvkami a veľmi sa nám páči dominantná v interiéri priestranná šatníková skriňa s posuvnými krídlami. Pre docielenie moderného dizajnu použil tiež výrobca k prírodnému odtieni dub svetlo hnedú. Nábytok je kvalitný a lacný a určite patrí k tým, ktoré vám radi odporučíme.

 

Demeyer
Spoločnosť založená vo Francúzsku v roku 1909 pánom Lucienom Demeyére sa od začiatku snaží plne adaptovať potrebám trhu. Preto po celú dobu mení metódy výroby, používa nové materiály a snaží sa vždy prinášať moderný dizajn.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladateľa spoločnosti, sa ujíma vedenia a pokračuje vo filozofii výroby svojho otca. Prvýkrát začali byť používané materiály ako laminátová doska.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte
Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.