Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Oddýchnite si so štýlom. Kúpte si moderné vybavenie do spálne, ktoré z vášho spánku urobí zážitok.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

K dobrému jedlu patrí aj dobré vybavenie kuchyne a jedálne. Vychutnajte si naše produkty u vás doma.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

V obývacej izbe sa musíte cítiť jednoducho skvele. Obklopte sa moderným dizajnom a jedinečnými kúskami.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Aj domáca práca môže byť zábava. Zariaďte si štýlovú kanceláriu, z ktorej nebudete chcieť odísť.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Vdýchnite vášmu domovu dušu a útulnú atmosféru. Kúpte si rustikálny nábytok, ktorý má šmrnc.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Využite každé miestečko vo vašom domove, do ktorého môžete uložiť všetky vaše nevyhnutnosti. A štýlovo.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Málo miesta v detskej izbe? Minimalizujte

Chystáte sa svojmu dieťaťu, či deťom zariadiť detskú izbu a neviete kam všetky potrebné diely nábytku umiestniť, pretože máte k dispozícii naozaj veľmi malú izbičku? Ako maximálne ušetriť miesto v detskej izbe, to je téma, ku ktorému sa veľmi často vraciame, pretože je to častý problém, dizajn nábytku sa mení a tak v kategórii detského nábytku v minimalistickom dizajne ponúkajú výrobcovia každým rokom niečo nové. Detská izba je rozdelená v podstate do niekoľko zón a to zóna na spanie, zóna na prípravu do školy, zóna na ukladanie vecí a samozrejme by malo zostať ešte deťom miesto na hranie. Ako zariadiť zónu na spanie v malej detskej izbe napríklad dvoch detí, o tom sme si povedali veľa. Ponuka designov poschodových postelí a detských postelí s prístelkou, je široká a multifunkčný dizajn detské postele dokáže v danej detskej izbe ušetriť miesta naozaj veľa, respektíve najviac.

Čo ale ostatný nábytok? Písací stôl na prípravu do školy, nábytok pre ukladanie oblečenia a hračiek ako je šatníková skriňa, alebo komoda. Aj tie dokážu zabrať nemalé množstvo priestoru v detskej izbe. V dnešnom rozprávaní sa budeme venovať doplňujúcemu nábytku do detskej izby a predstavíme vám spôsob, ako zariadiť dieťaťu v izbe zónu na prípravu do školu a zónu, kde si môže ukladať oblečenie. Písací stôl a otvorená šatníková skriňa, ktoré svojim minimalistickým dizajnom ušetrí maximum v interiéri vašich detí. Minimalistický dizajn detského nábytku, odpoveď na nedostatok miesta v interiéri

Na ilustračnej fotografii predstavujeme návrh, ktorý v malej detskej izbe môže byť veľmi užitočný. Písací stôl s hornou policou a dostatočne veľkou pracovnou doskou, ktorý je ideálne pristaviť k stene a nie je príliš hlboký. Teda nezasahuje príliš do priestoru detskej izby. K písaciemu stolu je potom z rovnakej kolekcie pridaná otvorená šatníková skriňa, taký šatníkový regál, ktorý svojím opäť minimalistickým dizajnom ideálne vyplní malý rozmer izby bez väčšieho úbytku priestoru. Navyše táto otvorená skriňa aj opticky pôsobí viac vzdušne, než klasická veľká šatníková skriňa.

Môžete tieto šatňové regály, napríklad umiestniť pekne vedľa seba, ich hĺbka nie je zďaleka ako u klasických skríň, môžete tiež vyplniť prázdny kút v izbe a regály umiestniť do pravého uhla. Možností máte samozrejme viac. Minimalistický dizajn písacieho stola a skrine, je ideálny pre spojenie s poschodovou posteľou, či detskou posteľou s prístelkou, teda do interiéru dvoch detí. Ale aj keď máte len jedno dieťa, môžete nedostatkom priestoru trpieť rovnako, ako pri vybavovaní interiéru dvoch detí. Spojenie prírodného dekoru sivého duba s netradičným modrým odtieňom je vhodný do detskej izby chlapca, alebo do študentskej izby dospievajúcich chlapcov. Na našom návrhu predstavujeme detskú izbu pre dve deti, dvoch chlapcov. Riešením v celom koncepte malej izby je predovšetkým veľmi praktická detská posteľ s prístelkou a sadou dvoch šuplíkov. Prístelku s šuplíky môžete umiestniť aj kdekoľvek na iné miesto v izbe, cez deň naopak prístelku zasuniete pod horné lôžko a tým vznikne deťom priestor na hranie. Veľkú úsporu miesta zaistí taktiež rohové prevedenie šatňové skrine, ktorá je dostatočne veľká na pokrytie potrieb dvoch detí.

Na ponuke detského nábytku španielskeho výrobcu sa nám páči moderný dizajn v spojení vždy s netradičnými odtieňmi. Jednoduché línie v mnohých prípadoch v minimalistickom poňatí, aby bol účel funkčnosti splnený, ale daný diel nábytku nezabral príliš veľa z drahocenného miesta. Ponuka nábytku samozrejme tiež pre dievčatá je vám k dispozícii v našej ponuke.

Vybaviť rozmerovo malú detskú izbu dievčat je ťažšie, ako chlapcov

Predovšetkým s pribúdajúcim vekom stúpa potreba úložných priestorov. A predovšetkým dievčatá sú ako iste mnohí rodičia už vedia, veľmi náročné na úložný priestor, pretože oblečenie je ich veľkým záujmom. Módne trendy, módne štýly, s postupom času pribúdajú tiež najrôznejšie kozmetiky a v neposlednom rade dievčatá milujú dekoračné a bytové doplnky rozhodne viac než chlapci. detskej izbe dievčaťa je vždy na policiach a ďalších plochách viac knižiek, hračiek a dekorácií, dievčenská izba je vždy tak nejako viac plná. Prevažne u dievčat je ale zase menšia potreba priestoru na hranie, než u chlapcov. V každom prípade ponuky nábytku do dievčenskej izby, či už jedného dievčaťa, alebo viac dievčat je rovnako veľmi elegantná a zmysluplná. Aj tu mal výrobca v popredí záujmu predovšetkým úsporu miesta v danej izbe a tak aj pre dievčatá vám predstavujeme ako možné riešenie minimalistický dizajn písacieho stola a otvorené skrine. Nádherný, takzvane staroružový odtieň je rozhodne netradičný a získal si hneď od začiatku uvedenia na trh veľkú obľubu u vás rodičov i u vašich princezien. Vďaka vysokej kvalite nábytku španielskeho výrobcu vás tiež čaká jednoduchá montáž. A to dozaista poteší vaše oteckov.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.