Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Multifunkčná detská posteľ, trend, ktorý sa neodmieta

Tí z vás, ktorí už našu ponuku designov poznajú viete, že nábytok Aldo sa sústreďuje predovšetkým na úsporu miesta v interiéri. Nielen úspora miesta v detskej izbe, aj keď tam je úspora miesta ako jeden z hlavných požiadaviek pri výbere nábytku, ale tiež napríklad v obývacej izbe, alebo spálni a ďalších interiéroch. Dnes vám však predstavíme detský nábytok belgického výrobcu, ktorého designy sú pre úsporu miesta v detskej izbe ideálne. Kvalitný nábytok s temperamentom v širokej ponuke odtieňov. Belgický výrobca v kolekcii Bonny ponúka multifunkčné detské postele pre jedno dieťa, ale aj poschodové postele pre dve i tri deti. 

  

Funkčnosť detského nábytku a bezpečie pre vaše dieťa predovšetkým

Belgický výrobca je už povestný vysokou kvalitou, ale aj designy, ktoré berú maximálny ohľad na bezpečie vášho dieťaťa. Na fotografiách uvádzame dva rozdielne návrhy, designy detské postele s multifunkčnými prvkami akými sú police, písací stôl, šatníková skriňa, alebo komoda. Pri druhom návrhu detské postele v ružovom prevedení sú pod písacím stolom ukryté tiež šuplíky. Písací stôl vždy na vysunutie a tak keď potrebuje vaše dieťa v detskej izbe priestor na hranie, jednoducho písací stôl zasunie. Bezpečie pre vaše dieťa to je tiež vysoká zábrana po celom obvode lôžka, zaguľatené hrany, zdravotná nezávadnosť materiálu a pomalé dovieranie dvierok a šuplíkov, takzvaný "soft closing system".

Všetky produkty, každý typ detské postele belgického výrobcu je certifikovaný práve pre bezpečnosť a zdravotnú nezávadnosť, kedy v Európskej únii dnes nemožno daný dizajn bez tejto certifikácie ani ponúkať. Na nábytku Aldo tak nikdy do ponuky neumiestňujeme produkty, predovšetkým potom pre deti, ktoré túto certifikáciu nemajú.

Kolekcia detských postelí Bonny sa nám páči nielen pre funkčné prvky, ale aj široký výber. U niektorých multifunkčných posteliach sú schodíky zo strany postele, niekedy z bočnej strany postele, písací stôl je tiež v niekoľkých variantoch. Na ľavej, či pravej strane. Sú detské postele s komodou, alebo tiež naopak s šuplíky a šatníkovou skriňou, v neposlednom rade je tu široký výber pastelových odtieňov, ktoré rozhodne do detskej izby patrí. Interiér detí by nemal byť fádny, ale hravý a veselý a to docielime jak dizajnom, dekoráciami, tak tiež odtieňmi detského nábytku, ktoré výrobca použije. V ponuke belgického výrobcu nájdete aj unikátne riešenie, či vybavenie detskej izby niekoľkých detí a to pomocou dizajnu poschodových postelí, ktoré ponúka miesto na spanie pre dve i tri deti. A ešte zostalo miesto na veľký písací stôl. 

  

Poschodová posteľ Bonny uvedená na našich ďalších ilustračných fotografiách prekvapí celým konceptom, ktorý rozhodne umožňuje maximálnu úsporu miesta predovšetkým v situácii, keď jednu detskú izbu spolu obývajú dve, či tri deti. Súčasťou poschodové postele je veľký písací stôl po celej jej šírke, deti sa tak môžu pripravovať do školy súčasne pri jednom stole. K dispozícii je tiež šuplík, ktorý využijete ako klasický úložný priestor, alebo ak do šuplíka vložíte matrac, máte funkčnú prístelku na každodenné spanie. To už je na vás a predovšetkým na počte vašich detí. Páči sa nám, že ako posteľ s zásuvkou, tak veľký písací stôl, môžete striedavo podľa potrieb vysúvať tak, aby deti mali vždy maximálny komfort. A tak keď sa detí učia do školy, písací stôl vysuniete a posteľ s zásuvkou naopak zasuniete do pozadia, aby deťom vznikla pod pracovnou plochou stola komfortná zóna na voľný pohyb nôh.

Aj túto poschodovú posteľ ponúka na našich stránkach belgický výrobca v niekoľkých dostupných, pastelových odtieňoch a pre staršie deti potom v niekoľkých striedmejšich tónoch, ako je práve uvedená poschodová posteľ v bielo sivom prevedení. Aj tu platí vysoká kvalita a bezpečnostné prvky pre vaše deti.

Klasické detské postele, keď je dostatok priestoru pre vybavenie interiéru detskej izby

Sú aj šťastní rodičia medzi nami, ktorí naopak miestom šetriť vôbec nemusí, pretože napríklad majú len jedno dieťa, alebo má každé z detí svoj pokoj.A na tieto rodičia belgický výrobca myslel a predstavuje v kolekcii nábytku Bonny tiež klasické jednolôžka a ďalšie komponenty nábytku pre vybavenie kompletného interiéru detskej izby. Aj pre túto kategóriu nábytku, ktorá nie je určená k maximálnej úspore miesta v interiéri platí široký výber z palety odtieňov.Populárny biely odtieň samozrejme v ponuke nesmie chýbať. Detský nábytok belgický výrobca spojil aj s dekoračnou stenou v podobe tehle, ktoré milujú predovšetkým dospievajúce deti. Na ilustračnej fotografii je uvedený tradičný návrh študentskej izby v tomto prípade dievčaťa, ktorý je prispôsobený potrebám starších, takmer dospelých detí. Striedme odtiene, menej dekorácií a funkčnosť. Belgický nábytok je kvalitný aj vďaka použitému materiálu pri jeho výrobe, ktorým sa stala MDF doska. Povrch nie je žiadna papierová fólia, ale poctivý nástrek, ľahko umývateľný. A nábytok Aldo zasa pre spokojný nákup pridáva dopravu a výnos zadarmo. Ponuka detského nábytku je široká a okrem belgického dizajnu môžete vyberať tiež španielsky, holandský, dánsky, ale napríklad aj turecký.