Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nákup na istotu? Vyberajte zo zostaveného nábytku

Milí rodičia, tiež by ste si priali deťom zaobstarať "dokonalú detskú izbu". Verte nám, že my ako predajcovia tiež a preto robíme všetko preto, aby váš výber bol len ten najlepší a hlavne na istotu. Prečo vyberať detskú izbu na našich stránkach? Aké sú výhody nákupu detského nábytku práve na Aldo? Spomeňme si skutočnosť, že na trhu je naša spoločnosť už takmer dvadsať rokov a poďme sa viac sústrediť na vlastnú prezentáciu nábytku pre vaše deti. Tým asi najdôležitejším na Aldo je, že u nás máte možnosť vyberať detský nábytok z fotografií reálne zostaveného nábytku. Všetko, čo do našej ponuky zaraďujeme, tak najskôr odskúšajú samotné deti. A pre nás, ako predajcu, sú predovšetkým deti, tou najlepšou spätnou väzbou, ktorú ďalej samozrejme využívame na to, aby aj tie vaše deti boli maximálne spokojné a šťastné. 

  

Ale vyberať designy z fotografií reálne zostaveného nábytku, to je aj záruka toho, že nábytok, ktorý si vyberiete, bude naozaj vyzerať tak, ako na fotografiách. Pretože reálne fotografie, reálne zostavený nábytok vám najviac napovie o kvalite. Ale výhod, ktoré fotografie reálne zostaveného nábytku ponúkajú, je naozaj celý rad. Postupne si ich v dnešnom rozprávaní budeme definovať.

Odtieň vás rozhodne nesklame, nebudete "nemilo" prekvapení

Pokiaľ si budete vyberať nábytok prostredníctvom fotografie, na ktorej je reálne zostavený produkt, máte istotu, že odtieň bude zodpovedať realite. Presne taký odtieň, aký vidíte na fotografii, vám doručíme a vy tak rozhodne nebudete sklamaní, že na fotografii bol odtieň úplne iný. Rovnako veríme, že mnohým z vás sa už toto nemilé prekvapenie, kedy odtieň nezodpovedal realite, prihodilo. A to sa môže stať vždy, ak nemáte možnosť vyberať z fotografií zostaveného nábytku, ale iba vizualizácií, ktoré sú vytvorené programom v počítači. Odtieň naozaj len málokedy na takých vizualizáciách zodpovedá realite. Malý príklad. Na prvej fotografii poschodová posteľ Shelter, ktorú vám ponúkame v tradičnom spojení škandinávskych odtieňov svetlého duba a bielej, vytvorená ako vizualizácia v programe. Druhá fotografia je urobená z reálne zostavenej poschodovej postele. Ale veríme, že ste spoznali sami, ktorá fotografia je obyčajná vizualizácia a ktorá fotografia je urobená v našom ateliéri s našimi deťmi, kedy sme poschodovú posteľ zostavili. A deti si ju hneď mohli vyskúšať. Za nás rozdiel, už len v odtieňoch je do očí bijúci.

  

Ale ako sme spomenuli už v úvode, fotografie reálne zostavené, v tomto prípade poschodovej postele, vám napovie aj v mnohých iných ohľadoch, než len v tom, či sa vám odtieň páči a bude predovšetkým vyhovovať vo vašom interiéri. Či to posteli pristane a bude nadväzovať na novo položenú podlahu, čerstvú výmaľbu stien, skrátka to, aby vám odtieň vyhovoval, je pre nás nie výsadou, ale predovšetkým zásadou.

Rozmery nábytku poznám, ale sú naozaj vhodné pre moje deti?

Áno, všetci predajcovia uvádzajú dané rozmery nábytku, ako je napríklad výška poschodovej postele, šírka a jej hĺbka. Ale, sú to naozaj pre vás dostačujúce informácie? Zamysleli ste sa niekedy nad ďalšími rozmermi? Často sa nás pýtate, predovšetkým pri poschodových posteliach, aký je priestor medzi lôžkami. A my vám svedomito odpovedáme 71 cm. Ale čo vám, rodičom táto informácia dá? Nie je lepšie posúdiť rozmery na reálnej fotografii poschodovej postele? Priestor medzi lôžkami pre vaše menšie dieťa, ale aj jeho veľkú sestričku, znázornený na fotografii, veríme, všetkým z vás dá istotu, či práve táto poschodová posteľ je pre vaše deti vhodná a rozmery dostačujúce. 

  

Zásadný rozdiel medzi informáciou v podobe čísla 71 cm, ktorý si len niekde prečítate a reálnou fotografiou, ako sa deti budú v priestore medzi dolným a horným lôžkom cítiť, keď má 71 cm, je skutočne markantný. Všetko vypovedajúce? Čo myslíte? Rovnako tak znázornenie schodíkov, na ktorých je staršia sestrička. Sú pre ňu pohodlné, sú pre ňu tak akurát? Veríme, že všetky naše fotografie, ktoré pre vás vytvárame s naším tímom, budú pre vás zmysluplné.

Zvládnu moje deti poschodovú posteľ? Je pre nich bezpečná?

Samozrejme každé dieťa je iné, každé dieťa je inak "neposedné", ale ste to stále vy rodičia, ktorí rozhodujete a najlepšie viete, čo je pre vaše dieťa ideálne, dokonalé. Dizajnov je celý rad a len na základe vizualizácií vytvorených v počítači veríme, že pre vás rodičov je veľmi ťažké rozhodnúť a hlavne predstaviť si, aká je poschodová posteľ vysoká, či sú schodíky bezpečné a či celkové rozmery a zostavenie, či rozvrhnutie postele je pre vás a hlavne vaše deti ideálne. A preto sa pri robení fotografií reálne zostaveného nábytku sústredíme aj na funkčnosť a komfort, aby vám naše deti najviac dali akúsi predstavu, ako to bude u vás doma vyzerať.  

  

Je celý rad vecí, predovšetkým u detského nábytku, kde iba technické informácie nestačia. Reálne odtiene, rozmery, emócie a pocity, nikdy nezískate za pomocou vizualizácie v niektorom z programov. Reálny svet, vždy zostane reálnym svetom, aspoň v to dúfame, aj keď sme stále viac a viac obklopení novými technológiami. A tak pokiaľ chcete s nami stále zostať v reálnom svete, chcete zaobstarať nábytok na istotu, aby ste deťom zariadili dokonalú detskú izbu, s nami na Aldo naozaj môžete.