Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nebojte sa originality pri výbere konferenčného stolíka

Konferenčný stôl je neodmysliteľnou súčasťou vybavenia interiéru obývacej izby. Použitie a výber materiálov je spätý predovšetkým s ďalšími dielmi nábytku. Zároveň ale máte možnosť povýšiť konferenčný stolík na najzaujímavejší kúsok nábytku v obývacej izbe. Stačí len vybrať jeden z dizajnových kúskov.

Holandská značka Zjilstra zaujme originalitou

Netradičné konferenčné kúsky ponúka holandský výrobca Zijlstra. Táto spoločnosť vznikla v roku 1957 ako spoločnosť zaoberajúca sa spracovaním kovov so špecializáciou na výrobu domácich dekorácií. Už v tej dobe bola svojimi výrobkami veľmi nadčasová a inovatívna, takže netrvalo dlho a našla si obľubu u širokej verejnosti.

So všetkými znalosťami a skúsenosťami, ktoré spoločnosť nazbierala pri používaní cínu, mosadze a iných kovov pri výrobe dekorácií, bolo logickým krokom začleniť viac týchto surovín aj do návrhov nábytků v kombinácii s drevom.

Dva stolíky sú lepšie ako jeden

Pravidlo menej je viac neplatí vždy. Zaobstarať si dva konferenčné stolíky môže byť dobrý nápad. Set konferenčných stolíkov z akáciového dreva, kedy každý je v inej veľkosti, môžu fungovať ako dohromady, tak každý na inej strane miestnosti. Ale isté je, že návštevu zaujmú na prvý pohľad.

                                                                              Set dvoch konferenčných stolíkov z akáciového dreva 

Industriálny dizajn patrí do obývacej izby

Industriálne kúsky nábytku zažívajú veľký boom, nie je sa čomu diviť. Vyzerajú nevšedne a istotou je, že budú skvele vyzerať aj za niekoľko rokov. Nábytok Zijlstra sa často vyrába v univerzálnych sivých odtieňoch, ktoré zapadnú takmer kamkoľvek. Aj u tohto konferenčného stolíka štvorcového tvaru stavili na neutrálnu sivú farbu.

O to zaujímavejšie je zvolený materiál. Drevená odkladacia plocha je vsadená do podstavca, ktorý tvorí hrany kvádra vyrobené z sivočiernej ocele. Vskutku originálna kombinácia, ktorá dodá šmrnc izbe.


                                                                                               Konferenčný stolík 

Kus prírody u vás doma

Máte radi prírodné materiály? A čo rovno stolík v podobe akáciového kmeňa? Toto starostlivo opracované kvalitné a odolné drevo vám môže poslúžiť na mnohé účely. Občerstvenie sa vám nezmestí na konferenčný stolík? Nemôžete nájsť ten správny stolík vedľa postele? Potrebujete štýlový podstavec na kvety? Nemáte kam usadiť nečakanú početnú návštevu? Nevadí, všetko za vás vyrieši tieto kmene z akáciového dreva. Keď práve nie sú potrebné, stanú sa dokonalým dizajnovým doplnkom vášho interiéru.

                          

                                                                                       Konferenčný stolík z kmeňa akácie 


                                                                                       

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.