Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nie sme len predajcovia, vieme aj návrh izby pre školáka

Spoločnosť nábytok Aldo, vám už takmer dve desiatky rokov predstavuje v exkluzívnom zastúpení popredných európskych výrobcov unikátne designy, ktoré inde nenájdete. Dizajny, ktorými sa sústredíme na maximálne využitie priestoru a to nielen v detskej izbe, ale aj v miestnostiach určenej dospelým. Vďaka úzkej a exkluzívnej spolupráci s výrobcami nábytku z Francúzska a zo Španielska, boli vlastné návrhy designov nábytku, ale aj vlastná realizácia návrhov interiérov, predovšetkým detských izieb, iba ďalším, logickým krokom v našej práci. Ponúkať nábytok a venovať sa iba a len predaju nábytku, nie je rozhodne naša cesta, pretože ponúkať nábytok vyžaduje aj znalosť produktu a potrieb vás zákazníkov. Znalosť každého jednotlivého kúsku, ktorý za vás my aj naše deti vyskúšajú, aby ste mali istotu, že aj vy a vaše deti, budete maximálne spokojní.Kvalitný nábytok nájdete u predajcu, ktorý sa designu venuje

Bohužiaľ aj my dnes vidíme, či sledujeme, čo sa na trhu s nábytkom deje. Existuje tu množstvo predajcov nábytku, ktorí ani nevedia, čo vlastne v ponuke majú. Predajcovia, ktorí ponúkajú desiatky tisíc najrôznejších "kúskov" nábytku bez toho, aby o vlastnom dizajne čokoľvek vedeli a už vôbec nehovoriac o tom, že nábytok, ktorý ponúkajú, ani nevideli na vlastné oči. Pokiaľ naozaj hľadáte nábytok, ktorý by bol nielen kvalitný, ale splnil vaše očakávania a maximálne vyšiel v ústrety vašim potrebám, potom "svojho" predajcu si naozaj starostlivo vyberte. Predaj nábytku je zodpovednosť, pretože je to segment, ktorý vás, či vaše deti bude sprevádzať mnoho rokov. Samozrejme, pokiaľ hovoríme o kvalitnom nábytku, ktorý nebude treba za rok, či dva meniť, pretože sa jednoducho rozsype. A za nás naozaj platí veľmi pravdivé príslovie, "nie som taký bohatý, aby som kupoval lacné veci". 

   

Pre komoditu, ktorou nábytok je, to rozhodne platí. Nehovoriac o nábytku vo vzťahu k deťom. Takýto nábytok naozaj musí byť kvalitný, samozrejmosťou je certifikácia, pretože veríme, že každý rodič si praje, aby dieťa bolo v bezpečí a nezranilo sa. O roštoch, ktoré sa prepadávajú, pretože materiál je príliš slabý a tým ohybný, sme toho napísali už veľa. A tak aj keď, ste dieťaťu zaobstarali novú posteľ, po nejakej dobe týchto peripetií, sa aj tak začnete obzerať po kvalitnom nábytku. Týchto príbehov od našich zákazníkov sme počuli už celý rad a bohužiaľ ešte budeme počuť. Naozaj si ale myslíme, že zaobstarať nábytok lacno, v zľave, ktorá sama o sebe musí nutne vyvolávať podozrenie, sa skrátka nevypláca a v dôsledku niekoľko nákupov lacného nábytku vás príde kúpa v mnohých prípadoch aj drahšie, než zaobstarať hneď na začiatku nábytok, ktorý vydrží niekoľko desiatok rokov.

Vlastná realizácia návrhov, bližšie aj k vašim potrebám

V našej ponuke nájdete nepreberné množstvo detského nábytku, postelí pre deti, poschodových postelí, ktoré patria k veľmi obľúbeným práve preto, že si ich môžete vyberať z fotografií reálne zostaveného nábytku. Už na základe týchto fotografií máte istotu nákupu, pretože vidíte, či lepšie si potom dokážete predstaviť vďaka deťom, aký je nábytok veľký, aký je kvalitný a aký je jeho reálny odtieň. Bohužiaľ vizualizácia robená v programe, je často veľmi vzdialená od reality, keď vám nábytok doručí. Najčastejším neduhom týchto vizualizácií je iný, fotografiu nezodpovedajúcu odtieň a nižšia kvalita. Ale nikdy by sme si nedovolili vám nábytok ponúkať, pokiaľ by sme daný produkt nepoznali. Znalosť produktu je pre nás základ preto, aby sme vôbec mohli nábytok ponúkať. A znalosť produktu, to je tiež naozaj kvalitný, poradenský servis, kedy vieme, aký nábytok bude pre vás a vaše deti vyhovujúce a maximálne ohľaduplný k danému priestoru. Viac porozumieme vašim potrebám, pretože aj my sa dostávame na realizácie, kde je malý priestor k dispozícii na vybavenie izby dvoch, ale aj troch detí. Preto tiež vieme, že mnohokrát je to naozaj veľká výzva do jednej malej miestnosti zmestiť všetko, čo deti potrebujú a ešte im zachovať miesto na hranie. 

   

Spoznajte "svojho" predajcu, aby ste našli pravého partnera pre život

Anonymný predajca, ktorý je na sociálnych sieťach na nenájdenie, predajca, ktorý vás láka iba zľavami a podozrivo nízkymi cenami, ale nie znalostí dizajnu a produktov, nebude asi tým pravým partnerom do života, na ktorého sa budete môcť spoľahnúť. Nákup nábytku, to by skutočne mal byť vzťah medzi kupujúcim a predajcom a to predovšetkým preto, aby predajca vôbec mal záujem váš problém a potreby riešiť a nie len predať. Poradiť a pomôcť vyriešiť problém, by u spoľahlivého predajcu mal byť aspekt na prvom mieste, až potom, predaj nábytku, ako takého. Spoľahlivý predajca sa vám rozhodne predstaví a zaujíma sa o vás. Realizácia interiérov, ale aj zhotovovanie vlastných fotografií reálne zostaveného nábytku, aby váš nákup bol naozaj na istotu, nie je vôbec lacnou záležitosťou. Rozhodne je to oveľa náročnejší proces a to časovo aj finančne, než ponúknuť zľavu na nábytok bez istoty, že si zákazník naozaj vybral správne, bez istoty, že nábytok je kvalitný, pretože ako sme spomínali, rad predajcov s ohľadom na snahu ponúknuť pokiaľ možno čo najväčší počet "dizajnov" nevie, čo v ponuke má a rozhodne nábytok "nemali v ruke". 

Ako spoznáte spoľahlivého predajcu, ktorý skutočne ponúka kvalitný nábytok?

V prvom rade o kvalite ponúkaných služieb, ale aj nábytku, vám najjednoduchšie poslúžia recenzie, ktoré sú v dnešnej dobe veľmi jednoduché na každého predajcu dohľadateľné. Ďalšou nápovedou môžu byť sociálne siete. Spoľahlivý predajca na sociálnych sieťach, ale e-shope vôbec, nekomunikuje na prvú dobrú zľavy, ale poradenstvo, tipy, skrátka inú prídavnú hodnotu ako "nábytok v zľave". 

Keď sa ponoríte viac do hĺbky, potom zistíte, že spoľahlivý predajca má na stránkach, ale aj na sieťach poriadok. Prehľadnosť, žiadne zavádzajúce informácie. Spoľahlivý predajca pri nábytku rozhodne uvádza krajinu pôvodu, kedy sa často stretávame bohužiaľ s tým, že aj keď sa jedná o poľský nábytok, či nábytok z Číny, predajcovia túto skutočnosť tají, snažia sa všelijako kľučkovať. Pamätáte prosím na skutočnosť, že uvedenie krajiny pôvodu je zákonom povinné pri každom produkte. Spoľahlivý predajca v neposlednom rade uvádza materiál, jeho hrúbku, on-line návody na montáž a rozhodne má k dispozícii certifikáty produktov.Zľavy a zase tie zľavy, naozaj som nakúpil výhodne?

Dnešná situácia na trhu nám príde až desivá. Výška zľavy, ktorú často pri nábytku vídávame na nás rozhodne nepôsobí seriózne a je možno bohužiaľ len na základe veľmi smutných príbehov. Prečo je nábytok z Číny lacný asi všetci vieme. Lacná pracovná sila, keď mnohokrát musia pracovať aj deti, to u nás rozhodne nechceme a nikdy nebudeme podporovať. Ale len vďaka týmto otrasným podmienkam, kedy pracujú aj deti a to iba za jedlo, možno zaobstarať nábytok v takej veľkej zľave. Zľava je jednoducho vo väčšine prípadov veľmi úzko spätá s porušovaním základných ľudských práv. O rizikách zliav sa hovorí veľmi často, na internete, v médiách, ale stále snaha dať prednosť zľave, pred spokojnosťou, kvalitou a vo vzatí k deťom musíme povedať aj bezpečnosti, pretrváva. Ako predajcovia sme počuli už množstvo príbehov, ako taký "výhodný" nákup v zľave dopadá. Áno, obstaraním ďalšieho, nového nábytku a to už za niekoľko mesiacov. Takže ušetrená čiastka rozložená v čase rovná sa nule. A pokiaľ narazíte na výhodnú kúpu nábytku, potom vo väčšine prípadov musíte tiež počítať s tým, že vybavenie reklamácie bude jednoducho nemožné. A tak vás prosíme, pokiaľ sa aj vy pozastavujete nad príliš nízkou cenou nábytku, radšej jeho obstaranie dôkladne zvážte.Pred nákupom aj my vás radi spoznáme

Volajte, píšte, zaujímajte sa o to, čo predajca, okrem vlastného predaja robí, či sa venuje dizajnu a nábytku, alebo vám chce nábytok naozaj len jednoducho predať. U nás aj my o vás chceme vedieť čo najviac, aby sme maximálne vašim požiadavkám vyšli v ústrety. 

A pokiaľ sa nerozhodnete pre nákup u nás, potom si určite zistite, či vám predajca rýchlo odpovie, či sa vôbec na niekoho dovoláte v pracovné dni, nehovoriac potom cez víkend. Dajte prednosť predajcovi, ktorý ponúka vlastnú dopravu, pretože väčšina reklamácií spadá práve do poškodenia prepravnými službami. Dajte prednosť predajcovi, ktorý sa jednoducho nábytku venuje aj z iných dôvodov, než len preto, aby vám nábytok predal.