Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Oddýchnite si so štýlom. Kúpte si moderné vybavenie do spálne, ktoré z vášho spánku urobí zážitok.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

K dobrému jedlu patrí aj dobré vybavenie kuchyne a jedálne. Vychutnajte si naše produkty u vás doma.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

V obývacej izbe sa musíte cítiť jednoducho skvele. Obklopte sa moderným dizajnom a jedinečnými kúskami.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Aj domáca práca môže byť zábava. Zariaďte si štýlovú kanceláriu, z ktorej nebudete chcieť odísť.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Vdýchnite vášmu domovu dušu a útulnú atmosféru. Kúpte si rustikálny nábytok, ktorý má šmrnc.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Využite každé miestečko vo vašom domove, do ktorého môžete uložiť všetky vaše nevyhnutnosti. A štýlovo.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové designy detských izieb zo Španielska

Kde inde, než v interiéri detskej izby by mali prevládať pastelové, sýte odtiene, ktoré vytvoria veselý, hravý priestor? A presne taký nábytok ponúka španielsky výrobca, ktorého návrhy detských izieb sú nádherné, temperamentné a rozhodne s dušou. Nábytok do detskej izby tak môžete zaobstarať aj podľa toho, či je určený dievčaťu, či dvoma, trom dievčatám, alebo chalanom, ale je tu aj rad pastelových odtieňov v neutrálnych tónoch, ktoré sú vhodné ako pre dievčatá aj chlapcov, alebo už pre staršie deti.

Nepodceňujte odtieň detského nábytku, má veľký význam na spokojnosť vašich detí

A nielen detí, ale aj nás dospelých. Skrátka to, aké máme okolo seba odtiene je veľmi dôležité a rozhodne pôsobí či už negatívne, alebo pozitívne na našu psychiku. Všeobecne platí pre deti i dospelých vyhýbať sa agresívnym odtieňom a voliť radšej tlmené, hrejivé tóny, alebo naopak také, ktoré danú izbu "rozsvieti". Odtiene, ktoré pre vybavenie detskej izby ponúka španielsky výrobca môžeme označiť za veselé a aby nepôsobili práve príliš agresívne a pre detské oči namáhavo, tlmí ich pôsobenie výrobca kombináciou s prírodnými dekormi, či bielou. A niekedy obojím.

  

 

Ako môžete posúdiť na ilustračných fotografiách návrhov detských izieb, interiér je veselý, hravý, ale nepôsobí agresívne. Je očiam príjemný. Dizajn detského nábytku je na týchto dvoch fotografiách identický, mení sa iba odtiene. Biely základný odtieň španielsky výrobca zachoval, ale v jednom návrhu je biely odtieň v kombinácii s odtieňom grafit a na druhom v kombinácii so žltou. Okrem nádherného dizajnu a dobre volených odtieňov sa nám páči veľmi praktické využitie. Oba návrhy disponujú poschodovou posteľou, detské izby sú tak určené pre dve deti a obaja návrhy nezabudli ani na potrebu úložných priestorov, ktoré sú však riešené veľmi úsporne k danému interiéru. Úspora miesta v detskej izbe je nesmierne dôležitá, pretože vašim deťom musí zostať tiež miesto na hranie.

Dvojdverová šatníková skriňa je doplnená na jej konci praktickým regálom, ktorý nezaberie veľa miesta, ale ponúkne veľké odkladacie priestory na knižky, alebo hračky. Prázdne steny možno využiť na zavesenie políc v ľubovoľnom počte a budete prekvapení, koľko vecí sa do políc vďaka ich hĺbke zmestí. Kontajner s šuplíky na pojazdoch môže byť umiestnený kdekoľvek v interiéri detskej izby, alebo tiež pod doskou písacieho stola. Návrh detskej izby dvoch detí od španielskeho výrobcu tak ako vidíte na fotografii si môžete vybrať tiež zo širokej ponuky ďalších dostupných odtieňov. A ak sa vám zdá kombinácia týchto odtieňov príliš, potom ju môžete v ďalšom návrhu zjemniť napríklad prírodným dekórom dreva dub.Na ďalšom návrhu riešenia detskej izby pre dve dievčatá, kedy biely odtieň je nahradený prírodným dekórom dreva dub, samozrejme v imitácii. Možno niektorí z vás skôr uprednostní toto farebné ladenie, niektorí z vás zase dáte skôr prednosť kombinácii pastelového odtieňa s bielou. Dôležité je, že ponuka farebných kombinácií detského nábytku je veľmi široká.

Nielen odtiene, aj rozmery detského nábytku sú veľmi dôležité

Iste všetci poznáte príslovie "dvakrát meraj, raz rež" a pri výbere nábytku to platí určite. S portálom nábytok Aldo, ktorý je jednotkou na trhu v ponuke detského nábytku, nikdy nekupujeme "mačku vo vreci". Nábytok Aldo Kids vám poskytuje na stránkach k dispozícii nielen on-liny návody na montáž, kedy si všetko môžete prejsť ešte pred samotným nákupom, ale aj všetky detailné rozmery v podobe okótovaných technických výkresov. Môžete sa tak z pohodlia domova rozhodnúť a rozmyslieť, čo do detskej izby zaobstarať a čo treba vymyslieť, či ustanoviť inak. V každom prípade, správny predajca vám musí byť schopný poskytnúť všetky informácie ešte pred samotným nákupom tak, aby ste po obdržaní nábytku neboli nemilo niečím prekvapení. Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku, nábytok Aldo Kids, nábytok Aldo

Poschodové postele všeobecne z ponuky španielskeho výrobcu sa stali tými najobľúbenejšími v našej exkluzívnej ponuke. Sme preto veľmi radi, že práve na našich stránkach vám môžeme tento nádherný tovar a predovšetkým tiež kvalitný ponúknuť. Popularita španielskeho nábytku spočíva v jednoduchosti, efektivite a širokej ponuke odtieňov.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.