Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové designy detských postelí, hneď v Novom roku

Naši stáli zákazníci, alebo aj sledujúci na najrôznejších sociálnych sieťach už vedia, že nábytok Aldo, stojí za to sledovať. Každý deň sa tu niečo deje, máme pre vás nové designy, alebo iné ponuky akčného tovaru, skrátka a dobre, stále je, sa na čo tešiť. Musíme ale povedať, že najviac nových designov, je každoročne vždy v období od januára, do júna, kedy sa výrobcovia predbiehajú v nových a ešte dômyselnejších nápadoch. A začíname v tomto roku novými designami, od francúzskeho výrobcu, ktorý predstavuje efektívny a predovšetkým úsporný návrh detských postelí, pre vaše deti, design, ktorý vyrieši nedostatok miesta v detskej izbe. 

Poschodová posteľ, ktorej kúpou zariadite celú detskú izbu. A to doslova. Obstaraním poschodovej postele, získate nielen miesto na spanie pre vaše dieťa v detskej izbe, ale aj priestranný písací stôl, dostatočne veľkú šatníkovú skriňu, nabíjací prívod pre elektronické zariadenia a množstvo skrytých poličiek a odkladacích miest. Poschodovú posteľ odporúča francúzsky výrobca, pre už väčšie deti školského veku aj napriek tomu sú schodíky aj pre staršie deti bezpečné a prístup k lôžku je veľmi ľahký.

Páči sa nám tiež rozloženie, či môžeme povedať, samotný dizajn poschodovej postele, kedy na jednej strane je písacia časť, na druhej strane úložná časť a tieto dva priestory, sú v strede rozdelené schodíkmi. Veríme, že mnoho rodičov osloví aj kombinácie odtieňov, ktoré sú vhodné do menších interiérov. Táto poschodová posteľ, je ideálnym riešením, ako maximálne ušetriť miesto v detskej izbe, nielen malé miestnosti, ale predovšetkým miestností v panelákovom byte. Zaobstaraním postele zariadite vlastne celú detskú izbu a ešte vám zostane množstvo vzdušného priestoru na iné potreby vášho dieťaťa. Obľúbený design francúzskeho výrobcu, ktorý je už na našich stránkach známy a patrí k najpredávanejším viac ako desať rokov.Ako maximálne ušetriť miesto v malej detskej izbe?

  • multifunkčný dizajn, ktorý posteľ ponúka, je riešením malého priestoru

  • poschodová posteľ, pre deti školského veku, posteľ pre deti od 6 rokov

  • rozmer miesta na spanie o veľkosti 90x200 cm

  • poschodová posteľ v cene s roštom v podobe vetranej dosky

  • celková nosnosť lôžka 90 kg

  • súčasťou postele písací stôl, šatníková skriňa, nabíjací kábel

  • materiálom je laminátová doska po obvode hrúbky 22 mm

  • detailné rozmery uvedené na fotografiách

  • záruky francúzskej kvality
Výhradné zastúpenie nábytku Aldo a jeho výhody

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov a nemusí to byť len francúzsky výrobca poschodové postele Bibop, ale aj napríklad zastúpenie španielskeho výrobcu, má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivé spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajcovia nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď pri niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie čaro v tom, že interiér detskej izby vašich detí bude originálne a netradičné. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných dizajnoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať a o to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.