Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Nové dizajny detských postelí prekvapí

Každým rokom predstavujú výrobcovia nové kolekcie nábytku a musíme povedať, že sú z roka na rok viac dômyselnejšie. Dizajn, ktorý dokáže v malom interiéri ušetriť, až neuveriteľné množstvo miesta, v dnešnom článku sa potom zameriame na úsporu miesta v detskej izbe. Francúzsky výrobca predstavil kolekciu detských postelí Higher, ktorá ponúka tri možné riešenia pre vybavenie detskej izby. Všetky tri typy detských postelí však majú jedno spoločné, rieši problém s nedostatkom miesta v detskej izbe. A ktoré to sú a čo vám o nich môžeme povedať?

Detská multifunkčná posteľ Higher

Ideálna pre malé interiéry detských izieb, kde nie sú navyše príliš vysoké stropy. Detskou multifunkčnou posteľou môžete napríklad vyriešiť aj podkrovie, kde je strop skosený. Detská multifunkčná posteľ ponúka okrem miesta na spanie pre dieťa od troch do osemnástich rokov aj písací stôl, rad úložného priestoru a tiež odkládaciu policu po celom obvode lôžka. Dieťa tak pre obľúbenú knižku nemusí z postele dolu, všetko môže mať prakticky po ruke pri lôžku. Schodíky majú širokú nášľapnú plochu a tak je v bezpečí.   

Písací stôl môžete kedykoľvek zasunúť pod lôžko, ale tiež môžete písací stôl umiestniť úplne niekam inam v miestnosti. Vďaka veľkým úložným priestorom šetríte miesto v detskej izbe potrebné na ďalší potrebný nábtek. Vďaka úsporným dizajnom, ako ponúka aj táto multifunkčná posteľ, nie je miestnosť preplnená nábytkom. V neposlednom rade sa nám páči dizajn ako taký, je veľmi moderný a cena je viac než príjemná.

Detská poschodová posteľ Higher, riešenie pre jedno dieťa

Ak pre vybavenie detskej izby hoci aj jedného dieťaťa disponujete naozaj veľmi malým prosotru, potom ideálne je zaobstarať vyvýšené lôžko, pod ktorým vznikne priestor na umiestnenie ďalšieho nábytku. A takú posteľ ponúka francúzsky výrobca v podobe poschodovej postele so stolom a skriňou, opäť z kolekcie Higher.

Patrová postel Tom

Poschodové postele pre jedno dieťa patrí k veľmi obľúbeným, pretože úspora miesta je maximálna. Na fotografii sami môžete posúdiť dômyselný dizajn, ktorý okrem miesta na spanie ponúka šatníková skriňa, police aj písací stôl. A pritom je všetko umiestnené pod lôžkom. Návrh detskej izby vďaka doplnkom a dekoráciám určený na vybavenie detskej izby dievčaťa, ale stačí len obmeniť dekorácie a doplnky a poschodovú posteľ môžete využiť aj v detskej izbe chlapca. Rozmer miesta na spanie 90x200 cm, dostatočne veľký aj pre staršie deti. Skriňa ponúka posuvné krídlo a podľa toho, čo dieťa potrebuje, krídlo posúvate. Buď si otvoríte priestor u políc, alebo u šatníkovej tyče. Veľmi vhodne výrobca umiestnil aj rad políc, hneď vedľa písacieho stola, školák, či školáčka tak majú všetko po ruke. Dizajn poschodové postele je podľa nás veľmi elegantný a aj túto poschodovú posteľ môžete zaobstarať za veľmi príjemnú cenu.

Poschodová posteľ pre dve deti z kolekcie Higher, konečne veľký priestor medzi lôžkami

Presne tak, rad našich zákazníkov sa neustále pýta "máte prosím nejakú poschodovú posteľ, kde by bol priestor medzi lôžkami väčší ako 70 cm?" Áno, teraz už máme a to vďaka poschodovej posteli Higher, kde je priestor medzi lôžkami až 100 cm. Konečne niekto s týmto nápadom prišiel a vôbec nás neprekvapuje, že práve francúzsky výrobca. Aj staršie násťročné dieťa si tak konečne môže na dolnom lôžko pohodlne sadnúť. Alebo dospelý. Pre kategóriu poschodových postelí je to veľká zmena, ktorá rozhodne bude prínosom pre rad z vás.

Okrem veľkého priestoru medzi lôžkami však poschodová posteľ ponúka ešte rad odkladacích políc a u dolného lôžka tiež nočný stolík. Rebrík opäť so širokou nášľapnou plochou, ktorá je nielen bezpečnejšia, ale pre dieťa spiace hore ponúka väčší komfort. Neutrálny odtieň bielenej borovice opäť môže osloviť rodičov ako chalanov, tak dievčat. Materiálom pre všetky typy detských postelí kolekcie Higher sa stala laminátová doska hrúbky až 22 mm, nábytok je kvalitný a stabilný. Nový dizajn, ktorý určite poteší aj priaznivou cenou.