Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodová posteľ, ktorú stojí za to deťom zaobstarať

Milí rodičia, ak aj vy máte problém s nedostatkom miesta v detskej izbe a máte dve, či viac detí iste už viete, že najväčšiu úsporu do detskej izby vám prinesie poschodová posteľ. Ich ponuka je z roka na rok zaujímavejšia, ale my vám dnes predstavíme úplne unikátny dizajn, ktorý poskytne vašim deťom ešte väčší komfort spania. Možno rad z vás od poschodovej postele stále odrádzal rozmer miesta na spanie pre matrac o veľkosti 90x200 cm. Pre deti do trinástich, či štrnástich rokov samozrejme dostačujúca veľkosť. Ale čo, až deti povyrastú? A tak v kolekcii Dynamic predstavuje turecký výrobca ako prvý poschodovú posteľ, ktorej šírka a to oboch lôžok je 100 cm a dĺžka 190 cm. Dĺžka je o 10 cm menšia ako u bežných poschodových postelí, ale je to zámer. Pre dieťa dieťa je dĺžka lôžka 190 cm dostatočná a skôr ocenia práve väčšiu šírku. Dnes vám predstavíme prvú poschodovú posteľ s šírke lôžok 100 cm. Moderný a komfortný dizajn s radom ďalších možností do detskej izby vašich detí.

Poschodová posteľ pre dve aj tri deti

V kolekcii Dynamic máte možnosť zaobstarať poschodovú posteľ so zásuvkou, či bez zásuvky. Ak sa rozhodnete pre poschodovú posteľ bez zásuvky, získate klasické riešenie miesta na spanie pre dve deti. Ak poschodovú posteľ zaobstaráte so zásuvkou, môžete sa rozhodnúť medzi využitím ako prístelky, ak do zásuvky vložíte matrac, alebo využitie ako klasický úložný priestor, ak do zásuvky matrac nevložíte.Patrová postel Bibliobed pro tři děti   Patrová postel Bibliobed pro dvě děti

Ďalším unikátnym prvkom u poschodovej postele je látkový vreckár, ktorý je umiestnený na zábrane horného lôžka. A tak aj dieťa, ktoré spí na hornom lôžku môže mať všetko pekne po ruke. Látkový vreckár ešte dodáva posteli veľmi moderný vzhľad, netradičný, ktorý posúva dizajn na úplne inú úroveň. Predstavujeme dve ilustračné fotografie, na prvej je poschodová posteľ bez zásuvky pre dve deti a na druhej so zásuvkou pre tri deti. Rozmer miesta na spanie prístelky je 90x190 cm. Na prístelke by vždy malo spať najmladší z troch detí. A keď napríklad najstarší z detí rodinné hniezdo už natrvalo opustí, môžete zásuvku ďalej využívať ako klasický úložný priestor.

Veľkou výhodou tejto poschodovej postele je to, že patrí ako jeden z mnohých dielov do kompletnej kolekcie. K poschodovej posteli tak môžete kúpiť všetko pre kompletné vybavenie detskej izby v jednotnom dizajne. Môžete zaobstarať dva regály, dva písacie stoly, komodu, dokonca taburet s úložným priestorom na sedenie. Aj s poschodovou posteľou môže byť vybavenie detskej izby harmonické a jednotné.

 

 

Ako vyriešiť pracovné miesto dvoch detí? Trebárs ako na našom návrhu. Dva písacie stoly a medzi nimi umiestnený regál, o ktorý sa môžu vaše ratolesti podeliť. Ale samozrejme môžete kúpiť aj dva regály. Ponuka samostatných dielov nábytku v kolekcii Dynamic je široká a tak možností pre vybavenie interiéru detskej izby vašich detí je celá rada. Nábytok z kolekcie Dynamic s certifikáciou o zdravotnú nezávadnosť a bezpečnosti za dokonca príjemnú cenu.