Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodová posteľ pre jedno dieťa? Prečo?

Poschodová posteľ sa už pre mnohých rodičov stala prínosným a jediným možným riešením, ako veľmi efektívne a predovšetkým ohľaduplne k danému priestoru zariadiť detskú izbu. Či už premýšľate nad akýmkoľvek riešením a ponuka detských postelí je naozaj rôznorodá, tak pravdou stále je, že zaobstaraním poschodové postele, ušetríte miesta najviac. A v dnešnom rozprávani sa budeme venovať téme, ako zariadiť malú detskú izbu, hoci je určená, len pre jedno dieťa. Pretože sa neustále rieši, ako efektívne zariadiť detskú izbu dvoch, či aj troch detí a na rodičov s jedným dieťaťom sa trošku zabúda, dnes to rodičom jedináčika vynahradíme. Keďže aj rodičia jedného dieťaťa môžu mať problém s nedostatkom miesta a aj pre nich môže byť obstaranie poschodové postele veľmi funkčné a riešiace tento problém.

  

Poschodová posteľ s šatníkovou skriňou, písacím stolom, v odtieňoch pre dievča aj chlapca

Španielsky dizajnér, ktorý ako prvý v krajinách západnej Európy poschodové postele pre jedno dieťa predstavil a my sme veľmi pyšní na skutočnosť, že exkluzívne ich môžete v našej ponuke zaobstarať práve u nás, pri návrhu myslel na všetky potreby dieťaťa školou povinné. Design možno označiť tiež za striedmy, odtiene krémovej, ktoré dieťa neurazí ani v dospievajúcom veku a celkový koncept veľmi reprezentatívny. Skrátka a dobre, poschodová posteľ, ktorá porastie s dieťaťom, stačí len adekvátne k veku meniť dekorácie a doplnky.

Osloví predovšetkým priestranná šatníková skriňa, písací stôl, ktorý je rozmerom úplne postačujúci aj pre dieťa na strednej škole, teda študenta a písací stôl je taktiež doplnený radom odkladacích miest v podobe poličiek. Na školské potreby, alebo učebnice. Priestor na spanie tiež pokryje potreby školáka a nech, už dievčatá, alebo chlapca. Identický dizajn poschodové postele pre jedno dieťa nájdete v našej ponuke v najrôznejších obmenách, ale aj odtieňoch. Myslíme si, že každý si svoju farbičku nájde, treba tiež z niektorých z neutrálnych odtieňov.

Poschodová posteľ pre dievča aj chlapca, poschodová posteľ v neutrálnych odtieňoch

Neutrálne odtiene sú nielen vhodné pre dievča aj chlapca, ale máte tiež istotu, že v neskoršom veku dieťaťa nebudete musieť vybavenie detskej izby meniť, pretože dievča už má obdobie ružové za sebou a modrá pre násťročného chlapca nie je tiež nic moc. Neutrálny odtieň, bude vždy neutrálny a aj násťročné deti, nebudú mať s odtieňom problém, nebudú sa cítiť, že ich izbička, alebo posteľ, sú v príliš detskom móde.Ale vráťme sa vlastne k tomu najdôležitejšiemu a to je otázka, prečo pre jedno dieťa, zhotovovať zrovna poschodovú posteľ? No pretože mnohokrát jedno dieťa túži po spaniu na poschodové postele, deti vyvýšené spanie a rad skrýš, ktoré poschodová posteľ ponúka, milujú, navyše majú nejako väčší pocit súkromia. A pre vás rodičov je to skrze praktická otázka a to naozaj maximálne úspory miesta v detskej izbe, interiéru, ktorý mnohokrát ponúkajú byty panelákového typu bývania.Písací stôl je ďalším prvkom, ktorý osloví deti aj rodičov. Písací stôl, je do útrob postele zakomponovaný veľmi chytro, je v podstate po celej dĺžke postele, teda pracovná plocha činí takmer 200 cm a navyše je tu veľmi dobre navrhnuté rozmiestnenie políc. U tohoto písacieho stola, vášmu dieťaťu nebude nič chýbať, bude mať skrátka všetko po ruke a to po ľavej aj pravej ruke. Pre dostatok osvetlenia, stačí silná stolná lampička. Odporúčame tiež využiť stenu za posteľou, kedy prisunutím poschodové postele k stene, vzniká super priestor, napríklad na umiestnenie nástenky s najdôležitejšími úlohami, nielen do školy.

Poschodové postele s temperamentom, s nábytkom Aldo, nekupujeme mačku vo vreci, ale poschodovú posteľ na istotu

Miluje vaše dieťa sýte, veselé odtiene? Aj takéto samozrejme v ponuke máme. Každý má iný vkus, a tak nesmieme na nikoho zabúdať. Spektrum ponuky najrôznejších odtieňov je v dnešnej dobe tak široké, že mnohokrát je naozaj len veľmi ťažké si vybrať. Niekto dáva prednosť triezvym tónom, niekto zase ostrým, výrazným farbám. Jedno je ale isté, deti vždy tiahnu k farbám sýtejším, ako tým triezvejším, ktoré ale zase v interiéri pôsobí viac elegantne. V mnohých prípadoch, potom v dospievajúcom veku dieťa, od výrazného tónu ustupuje a prosí, aby vy, ako rodičia, ste mu nasnímali predsa už viac "dospelácky" pokoj, keď už má toľko rokov. Som predsa už dospelý nie? Áno, známej to všetci, tie nečakané zmeny správania našich detí, keď rastú. V každom prípade, ak ste zmierení, či máte v pláne tak aj tak detskú izbu meniť, treba už na naozaj dospelácku študentskú, prečo nepopustiť uzdu želania vášho dieťatka.A môžeme hneď uviesť príklad sýteho odtieňa v tomto prípade ružovo fialového odtieňa, opäť na dizajne poschodové postele pre jedno dieťa. Myslíme si, že aj cez túto výraznú farbu zostáva zachovaná pomyselná, španielska elegancia, dizajn, ktorý u vás zákazníkov a my veríme, že aj detí, toľko rokov vyhráva. Obľuba španielskeho dizajnu z roka na rok stúpa a nás teší, že nielen na pohľad, ale aj vysokou kvalitou je už toľko z vás spokojných. To najviac podstatné na týchto poschodových posteliach, čo sa kvality týka, je rozhodne hrúbka laminátu až 25 mm, ale aj povrchová úprava. Žiadna papierová fólia nalepená na tenkom materiálu, ale poctivá dyha, ktorá odolá všetkým vrypom a škrabancom. A že tých nešťastí, sa v detskej izbe môže prihodiť.Ale nám sa ešte páči, ďalšia praktická vec na týchto posteliach, a to je certifikácia, vždy u daného produktu priložená, na našich stránkach, k dispozícii tiež on-line návod na montáž, vo formáte PDF na stiahnutie, detailné rozpisovaní všetkých rozmerov pomocou priloženého technického výkresu. Skrátka s nábytkom Aldo nekupujete mačku vo vreci, ale poschodovú posteľ na istotu.