Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodová posteľ Twin je skrátka iná

Je všeobecne známe, že poschodové postele sú ideálnym riešením v detskej izbe viac detí. Nie je to nič nové a všetci už iste vedia, že poschodovou posteľou možno ušetriť v detskej izbe miesta najviac. Ale ktorú z širokej ponuky poschodových postelí vybrať? Ktorá je tá "naj" pre vás a predovšetkým pre vaše dve, či tri deti? Dnes vám predstavíme jednu z mnohých poschodových postelí, ktorá je veľmi kvalitná a takisto bezpečná. Jej hrany sú zaguľatené, zábrana dostatočne vysoká a využitie rôznorodé. Poschodová posteľ z kolekcie Twin ponúka v podstate všetko, čo vaše deti v detskej izbe potrebujú, samozrejme okrem hračiek, tie v cene zostavy nie sú.

Poschodová posteľ Twin nie je len na spanie

Poschodová posteľ Twin ponúka okrem troch miest na spanie, všetky v rozmere pre matrac 90x190 cm, aj rad úložných a odkladacích priestorov, písací stôl, v priebehu dňa pre deti príjemné posedenie a možno k poschodovej posteli zaobstarať tiež šatníkovú skriňu. Najviac sa nám na dizajne poschodové postele páči možné vysunutie písacieho stola pred dolné lôžko s prístelkou, učenie a písanie úloh je tak veľmi pohodlné.

Písací stôl tak deti môžu využívať v maximálnej možnej miere, alebo naopak v priebehu noci im vôbec neprekáža. Veľmi prakticky umiestnil výrobca nad písací stôl police. Písací stôl navyše ponúka pracovné miesto s veľkosťou 214 x 60 cm, čo je dostačujúci priestor aj pre dospievajúce dieťa. Schodíky skrývajú tiež úložný priestor, ktorý možno využiť na drobné predmety, či hračky. Každé z detí tak môže mať svoj schodík. Veľmi praktické je aj možné umiestnenie schodíkov z oboch strán poschodové postele. Môžete tak schodíky zameniť s šatníkovou skriňou a naopak. Zásuvku môžete využiť ako prístelku, alebo ak máte dve deti a do zásuvky nevložíte matrac, tak ako klasický úložný priestor.

Ak zaobstaráte deťom aj rozkladaciu matrac, tak získate v detskej izbe príjemný otoman na posedenie. Keď posteľ budete rozkladať, využijete rozkladaciu matrac pre lôžko. Poschodová posteľ, ako riešenie malého priestoru, je dokonalá a páči sa nám, že jej využitie je flexibilné. Písací stôl na kolieskach, či dolné lôžko so zásuvkou možno umiestniť kamkoľvek, nemusí byť nutne pod horným lôžkom. Vašej fantázii sa medze nekladú. Poschodová posteľ je finančne náročnejšia, ale ponúka niečo navyše, než je bežné. V neposlednom rade tiež vysokú kvalitu.

Flexibilný dizajn poschodové postele vyrieši hŕbu starostí

Poschodová posteľ, ktorú sme vám predstavili, je len jednou z mnohých v ponuke "chytrých" designov kolekcie Multimo. Môžete si vybrať aj ďalšie riešenia, ktoré už čoskoro v našej ponuke nájdete a je o polovicu lacnejší. Rovnako veľmi praktický dizajn, ktorý síce neponúka to, čo poschodová posteľ Twin, ale je zase výnimočný úplne niečím iným.   

Dolné lôžko totiž môže dieťa cez deň využívať ako písací stôl a v noci, ako lôžko. Navyše premena písacieho stola na lôžko je jednoduchá, rýchla a navyše všetko čo dieťa na písacom stole má, môže nechať tak, ako je. Premenou vám nič nespadne, dizajn len rotuje okolo svojej osi. Rebrík môžete umiestniť z ktorej chcete strany, nie je spojený s poschodovou posteľou. Toto riešenie odporúčame už pre staršie deti, dizajn je tiež veľmi nadčasový a to majú dospievajúce deti rady. Ani u tejto poschodové postele nechýba rad veľmi prakticky rozmiestnených políc. V dnešnej dobe ani malú detskú izbu viac detí, nie je problém zariadiť vzdušne. Treba sa len poriadne rozhliadnuť, čo vlastne dnešný bytový dizajn ponúka.