Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodové postele, ktoré využijete na maximum!

Najväčší ponuku poschodových postelí nájdete na nábytku Aldo pod značkou Aldo Kids. Značka, ktorá zaručuje nielen exkluzívny dizajn, ktorý nikde inde nenájdete, ale táto značka vám zaručuje najvyššiu možnú kvalitu, certifikáciu a maximálne využitie daného priestoru v detskej izbe vašich detí. V dnešnom rozprávaní sa budeme sústrediť na to, ako správne vybrať poschodovú posteľ podľa toho, čo od nej očakávate, ktorý problém je pre vás najväčší a čo obstaraním poschodovej postele chcete vlastne pre vaše deti získať.

Vyberáme poschodovú posteľ pre maximálne získanie tiež úložných priestorov

Ak okrem dvoch miest na spanie, ktoré sú umiestnené v podobe lôžok pod sebou, zaistí už tak veľkú úsporu miesta, chcete ešte získať navyše nemalé úložné priestory, potom hľadajte poschodovú posteľ so šatníkovou skriňou, šuplíky, či ďalšími doplnkami. Najväčší ponuku poschodových postelí s šatníkovou skriňou, ponúka nábytok Aldo od španielskeho výrobcu. Jeho dizajn je veľmi nadčasový, naozaj unikátny a maximálne ohľaduplný k priestoru.

 

 • vysoká kvalita daná hrúbkou materiálu až 25 mm

 • povrchová úprava poctivá dyha, odolná voči mechanickému poškodeniu, žiadna papierová fólia

 • poschodové postele sú mohutné, po zostavení stabilné

 • šatníkovú skriňu možno umiestniť variabilne, vždy na ľavú i pravú stranu poschodové postele

 • priestor v skrini je objemný, skriňa po celej hĺbke postele

 • skriňa obsahuje police aj šatníkovú tyč

 • navyše poschodové postele disponujú ešte hlbokými zásuvkami a policou u horného lôžka

 • poschodové postele pre rozmer matraca s veľkosťou 90x190 cm a 90x200 cm

 • v cene poschodových postelí vždy dva rošty, v podobe dosky s vetranými otvormi u niektorých typov s klasickým roštom

 • v ponuke poschodovej postele v mnohých odtieňoch, vyberať môžete z desiatok rôznych designov, odtieňov

 • ku každej poschodovej posteli v danom odtieni môžete zaobstarať komodu, kontajner, samostatnú skriňu navyše, police a ďalšie

 • poschodové postele s šatníkovou skriňou a šuplíky sa stali najpredávanejší na nábytku Aldo

 

Vyberáme poschodovú posteľ pre tri deti

V ponuke poschodových postelí nájdete tiež unikátne designy, ktoré neponúkajú len klasické dve miesta na spanie, ale dokonca tri. Tieto poschodové postele disponujú klasickým umiestnením dvoch lôžok pod sebou a tretie miesto na spanie je riešené prístelkou v podobe šuplíku. V prístelke by tak malo vždy spať najmladšie z detí.

 

 • šuplík môžete využiť aj ako klasický úložný priestor, získate tak poschodovú posteľ pre dve deti s úložným priestorom navyše

 • ak chcete šetriť miestom, odporúčame zaobstarať schodíky, ktoré obsahujú šuplíky

 • poschodová posteľ so schodíkmi, navyše s šuplíky, je ideálnym riešením pre malé deti

 • šuplíky vo schodíkoch s pomalým dojazdom

 • dostatočne veľký priestor medzi lôžkami, dieťa na spodnom lôžku sa pohodlne posadí

 • šuplík využívaný ako tretie miesto na spanie možno umiestniť kdekoľvek v interiéri detskej izby

 • dolná posteľ ponúka tiež možnosť presunutia na iné miesto, nemusí byť súčasťou poschodové postele

 • dolné lôžko môžete umiestniť pod horné, horizontálne aj vertikálne

 • aj tu platí ponuka ďalších dielov v identickom dizajne pre vybavenie detskej izby kompletne

 • aj tu platí najvyššia možná kvalita daná označením Aldo kids

 • materiál mdf dosky, povrchová úprava poctivá dyha a nástrek

 

Vyberáme poschodovú posteľ pre staršie deti školopovinné

Ak máte málo miesta v detskej izbe a chcete tento problém nejako vyriešiť aj v prípade už starších detí školou povinných, takisto môžete správnym výberom poschodové postele. Ponuka poschodových postelí s veľkým písacím stolom pre dve deti je na nábytku Aldo rozhodne unikátná a široká. Pre straší deti zvolil napríklad španielsky výrobca moderný dizajn a vyberať môžete aj striedmejšie odtiene, aby boli vhodné pre násťročných.

 

Poschodové postele s písacím stolom dostatočne veľkým pre školopovinné deti sú dvojakého typu. Poschodové postele s spacím stolom pre jedno dieťa, alebo poschodové postele s písacím stolom pre dve deti. Pokiaľ chcete zaobstarať poschodovú posteľ s písacím stolom pre dve deti, potom dbajte na to, aby písací stôl bol dostatočne veľký na to, aby deti mohli robiť prípravu do školy súčasne. Písací stôl je teda ideálne taký, ktoré má rovnakú dĺžku poschodové postele a to je 200 cm. U dvojmetrového písacieho stola je dostatok miesta pre obe deti. Až budete vyberať tú správnu poschodovú posteľ s písacím stolom, venujete pozornosť aj tomu, či sú pri písacom stole blízko umiestnené police, či iné odkladacie priestory.

Poschodové postele v akomkoľvek dizajne sú vždy zárukou maximálnej úspory miesta v detskej izbe. Ale keďže je ponuka v dnešnej dobe tak široká, pred zaobstaraním poschodové postele sa naozaj zamyslite nad tým, čo navyše od poschodovej postele chcete získať a podľa daného dizajnu môžete získať naozaj veľa. Niekoho viac ťaží nedostatok úložných priestorov, iného zasa chýbajúci priestor pre umiestnenie písacieho stola, niekto napríklad z vás hľadá i poschodovú posteľ, aby deti, predovšetkým tie menšie, mali tiež príjemnú zábavu. A preto je ako posledný typ poschodové postele, ktorý chceme predstaviť, dizajn, ktorý deti rozhodne poteší.

Poschodová posteľ pre zábavu, poschodová posteľ pre malé deti

 

Poschodová posteľ v unikátnom, veľmi originálnom dizajne, ktorú môžete zaobstarať len nábytku Aldo. Aj táto poschodová posteľ je zaradená do skupiny designov Aldo Kids, najvyššia možná kvalita a bezpečnosť pre vaše deti. Poschodová posteľ z kolekcie My World, ktorú môžete zaobstarať pre jedno i dve deti a to s možnosťou výberu s kĺzačkou, alebo bez nej. Ale ak vám to priestor umožní, tak šmýkačku rozhodne zaobstarajte, vaše deti, ale aj kamaráti na návšteve ju rozhodne ocenia. A pre vás rodičov znamená obstaranie šmýkačky tiež obstaranie veľkej šatníkovej skrine a niečo políc naviac, priestor, ktorý rozhodne využijete.

Poschodové postele úplne zmenili svoju funkciu za posledných desať rokov, už to nie je len miesto na spanie, ale rad prvkov navyše. A čím je väčšia ponuka, tým je zložitejší výber. Dajte prednosť tomu, aby obstaraním poschodovej postele ste do izby vašich detí získali aj prídavnú hodnotu navyše. Nábytok Aldo ako predajca s najväčším výberom poschodových postelí na trhu, vám rád poradí a pomôže zvážiť, ktorý dizajn je pre vás najvhodnejší.