Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Posteľ s úložným priestorom, ako správne vybrať?

Tiež riešite, ako pokiaľ možno ušetriť miesto v danej izbe čo najviac? A viete že, obstaraním postele ušetríte miesta najviac? V dnešnej dobe širokej ponuky najrôznejších designov, kedy výrobcovia sa predbiehajú s nápadmi, navyše vôbec nie je ťažké naozaj poriadny kus priestoru ušetriť. Dizajn postelí je z roka na rok viac a viac dômyselnejší a dnes vám niektoré z tých najviac nápaditých postelí predstavíme. A začneme hneď častou otázkou, ako ušetriť miesto v detskej izbe. Pretože väčšina z rodičov musí zariadiť jednu miestnosť, ako detskú izbu a to bez ohľadu na počet detí.

Posteľ so stolom, posteľ so skriňou, skrátka posteľ, pre maximálnu úsporu

Detská posteľ pre dvoch, detská posteľ pre troch, to je samozrejme poschodová posteľ. Tá všeobecne patrí k tým najviac predávaným designom. Poschodová posteľ, ale už tiež nie je, čo bývala a rozhodne ponúka oveľa viac, než len dve miesta na spanie. Poschodová posteľ v modernom dizajne, to je často aj palanda so šatníkovou skriňou, šuplíky navyše, niekedy policami, skrátka určite je pre malú izbu dobre vybrať takú poschodovú posteľ, ktorá vyrieši aj nedostatok miesta v interiéri.

  

Z poschodových postelí, sú najviac úsporné k detskej izbe tie, ktoré ponúkajú šatníkovú skriňu. Áno, taká palanda zaberie na dĺžku izby síce oveľa viac miesta, ale zase na druhú stranu, vám veľa miesta ušetrí. Často sú súčasťou daného designu totiž aj hlboké šuplíky, police a šatníková skriňa, rovnako, ako šuplíky pokryjú potreby dvoch menších detí. Nie je teda potrebné kupovať ďalšiu skriňu do priestoru.

Obľúbená je aj posteľ so stolom, prevažne určená na spanie jedného dieťaťa. Je veľmi dobre, že táto poschodová posteľ so stolom, skriňou a policami je v ponuke, pretože aj rodičia jedného dieťaťa môžu zápasiť s nedostatkom miesta v izbe. Poschodová posteľ, je vlastne takou celou detskou izbou a vy využívate a zároveň šetríte miesto v izbe vďaka vyvýšenému lôžku, pod ktorým vzniká priestor na umiestnenie stola, skrine a políc. Takže ak ako rodičia práve premýšľate, ako zariadiť detskú izbu, aby deťom zostalo miesto aj na iné vybavenie, nehovoriac o mieste na hraní, potom poschodová posteľ v najrôznejších variantoch, je tou najlepšou odpoveďou na vaše trápenie.

Posteľ s úložným priestorom, pre dospelých

Aj v spálni je to niekedy „boj“ s každým centimetrom, predovšetkým keď sa ako správni rodičia rozhodneme, že najväčšiu z izieb, ktorú máme v byte, dome k dispozícii, prenecháme svojim ratolestiam. A ďalšia z miestností je zase zariadená, ako obývacia izba, kde sa schádzame všetci a tak je veľmi časté, že na spálňu, zostane naozaj tá najmenšia z izieb. Aj tu je tou najlepšou voľbou posteľ s úložným priestorom. Ale ich možnosti už určite všetci poznáte, priniesli sme vám desiatky najrôznejších článkov, za posledných viac ako desať rokov. Dnes nás napadlo, že by sme vám práve k posteli ponúkli veľmi praktickú vychytávku, keď si v spálni od detí chcete oddýchnuť. A to chceme niekedy všetci, čo sa budeme rozprávať.

Našli sme pre vás unikátny dizajn, stolík nad posteľ na pojazdoch, kde môžete večer pracovať na svojom laptote, ráno si dať raňajky, skrátka stolík, ktorý ešte len prinesie komfort do vašej spálne. Stolík nás naozaj dostal, navyše ponúka aj ďalšie využitie pre vašu spálňu. Ako stolík pod televíziu, alebo klasický písací stôl, odkladacia konzola, skrátka bude vám slúžiť tak, ako práve v danej chvíli budete potrebovať. Nápad so stolíkom na pojazdoch, bude rozhodne multifunkčným prvkom vo vašej domácnosti a ako všetci vieme, multifunkčný dizajn taktiež dokáže ušetriť nemalý priestor v danej miestnosti. Napríklad práve pri tomto stolíku nebudete nútení už kupovať písací stôl. A tak vlastne ušetríte miesto tiež.

    

Ale späť k posteliam. Ak hľadáte posteľ s úložným priestorom, aj tu platí, nie je posteľ, ako posteľ. Pri výbere postele sa zamerajte na hĺbku šuplíkov, treba aby ste neboli prekvapení, že nie sú tak objemné, ako sa na fotografiách zdalo, ale aj na ich počet. V ponuke nájdete postele s jedným, ale aj viacerými šuplíkmi a tak výberu venujte veľkú pozornosť. Ako dlhoroční predajcovia nábytku tiež do rozmerovo malej spálne odporúčame zaobstarať posteľ s nadstavcom, ktorý môže smelo zastúpiť nočné stolíky. A máte ďalšiu úsporu miesta v izbe.A keď si nad posteľ so šuplíkmi a nadstavcom zaobstaráte ešte stolík nad posteľ, ktorý využijete ako písací stôl, tak úspora miesta je značná. Našťastie dnes aj malá izba, či už vaša, alebo vašich detí, môže byť príjemným miestom na bývanie. Stačí si iba správne vybrať.