Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktický nábytok za pár drobných

Máte malý byt a potrebujete využiť každý centimeter priestoru a to doslova všade? Alebo máte veľký byt, či dom, ale máte praktický zmysel pre detial a chcete na všetko mať svoje miesto? Ponuka bytových doplnkov francúzskeho výrobcu, je úplne nový pohľad na zariaďovanie interiéru, kedy všetko má svoje miesto, všetko môže byť prehľadne usporiadané a v ponuke nájdete aj praktický nábytok na toaletu. Každá miestnosť predsa môže byť využitá, alebo nie? Dnešný článok, ako možno už mnohí z vás tuší, je o bytových doplnkoch. Ich ponuka vás možno mnohé prekvapí predovšetkým tým, že určitý nábytok, či doplnok vôbec na trhu s bytovým dizajnom existuje. Predstavíme vám možnosti zariadenia úložných priestorov, o ktorých možno ani netušíte, že ich máte nevyužité.

Úložné priestory na toalete

Ak patríte medzi tých, ktorí neznášajú povaľovanie toaletného papiera do zásoby po medzi, alebo aj keď esteticky zoradené rolky do pyramídy, no predsa len ... Neradi nosíte z kúpeľne na toaletu čistiace prostriedky a zase späť? Chcete ich mať bežne po ruke na toalete? Pre všetky tieto prípady, ale aj preto, že ušetríte úložný priestor na inom mieste, pripravil francúzsky výrobca ponuku nábytku do vašej toalety. Ide o ponuku väčších, či menších regálov s funkciou úložných i odkladacích priestorov. Regály na umiestnenie vedľa toalety, alebo nad ňou, ako si kto vyberie.    

Na ilustračnej fotografii možnosti využitia regálu, ak po stranách záchodovej misy nie je moc priestoru. Využíva sa tak veľmi prakticky priestor nad toaletou. Praktická polica je doplnená skrinkou, kde možno ukladať potrebné spomínané čistiace prostriedky. Možno to až tak z fotografie nevyzerá, ale týmto regálom naozaj získate nemalé úložné priestory, ktoré sa vám uvoľní miesto toho napríklad v kúpeľni na potrebnejšie veci. Navyše regál môže prostredia toalety veľmi spríjemniť. Dodať jej úplne inú dimenziu. Ponuka praktických doplnkov pre vašu toaletu pokračuje. V ponuke francúzskeho výrobcu rada ďalších regálov, ktoré vás môžu osloviť.Industriální nábytek do vaší koupelny

Ak je vaša toaleta dostatočne široká, môžete si dovoliť regál na jednej zo strán. Police aj zásuvky na vysunutie môžu úkryt všetko, čo na toalete chcete mať po ruke. Výrobca ponúka aj široký výber odtieňov, môžete tak rôzne kombinovať to, čo sa vám najlepšie hodí. Čo je však najlepšie na týchto nenápadných, no veľmi praktických bytových doplnkoch, príjemná je aj obstarávacia cena. Takzvane za babku, za pár korún. Nízka cena, ale vysoký efekt. Bytové doplnky francúzskeho výrobcu nájdete v tomto roku na našom portáli v širokom výbere. Sú to tiež úložné boxy z plastu, či látky, najrôznejšie tvary regálov, skriniek a stolíkov v nekonečnom výbere odtieňov. Niečo málo sme vám už predstavili v minulom článku a budeme predstavovať aj naďalej.